هر یک از ما به عنوان یک ایرانی هنر دوست،علاقه داریم که در دکوراسیون منزل خود از وسایل و ظروف زینتی و سنتی استفاده کنیم. ساعت خاتم کاری بیضی که یکی از اقلام ساعت دیواری های خاتم کاری شده است و کار دست هنرمندان خاتم کار اصفهانی به شمار می رود به ما در تزئین و زیبا سازی منزل کمک می کند.

فروشنده ساعت خاتم کاری بیضی

مشخصات ساعت بیضی خاتم کاری شده

مشخصات ساعت بیضی خاتم کاری شده با قرار دادن ساعت خاتم کاری بیضی بر روی دیوار ضمن آن که از این هنر زیبا لذت می بریم تماشای آن به لحظه های ما حس و حالی عجیب و لذت بخش می دهد.

ساعت های دیواری که جزو اشیای سنتی و هنری می باشد توسط دست،بدون دخالت ماشین آلات درست می شود.

جنس این ساعت ها از چوب،مفتول های برنجی و استخوان شتر می باشد.

ساعت خاتم کاری در طرح ها و مدل های مختلفی درست شده است.این ساعت ترکیبی است از سه هنر مینا کاری،خاتم کاری و ایجاد نقوش برجسته بر روی آن.

انواع ساعت خاتم کاری در مدل هایی مانند:مربع،شش گوش،هشت گوش،خورشیدی،گرد و بیضی ساخته می شوند.

ساعت دیواری بیضی علاوه بر اینکه زمان را به ما یاد آور می شود،می تواند به عنوان یک تابلوی زیبا به دیوار جلایی ویژه ببخشد.ساعت خاتم کاری بیضی یک کادوی مناسب برای مناسبت های گوناگون مانند روز مادر،روز زن و یا برای خانه نو،یا کادوی نوعروس مناسب می باشد و یک هدیه با ارزش برای هدیه گیرنده محسوب می شود.

هنر خاتم کاری توسط هنرمندان اصفهانی رواج و گسترش پیدا کرده و به عنوان یک هنر اصیل ایرانی از ارزش بالایی برخوردار است.

ساعت خاتم کاری در همه جای ایران درست می شود اما در نیشابور و اصفهان بیشتر از سایر شهر ها تولید می شود.

مشخصات ساعت خاتم کاری مرغوب این است:

 رنگ و شکل آن تغییر نکند، سطح کارصاف باشد،رنگ و محصولات به کار رفته در آن یکنواخت باشند،قرینه بودن اشکال و طرح های روی خاتم و به کار بردن رنگ های ریز و جذاب از دیگر ویژگی های یک خاتم کاری مرغوب است.

وسایل خاتم کاری را باید به دور از نور مستقیم خورشید،حرارت شومینه و مکان های مرطوب قرار دهید 

مرجع خرید ساعت خاتم کاری بیضی

مرجع خرید ساعت خاتم کاری بیضی خاتم کاری با ظرافت و زیبایی خود توانسته بازار های جهانی را به سمت خود سوق دهد و همین امر باعث شده تا صادرات این کالا با رونق زیادی همراه باشد.

در سال های اخیر به علت نوسانات قیمت،قیمت این کالا تغییر کرده و باعث شده قیمت این کالا از ثبات کافی برخوردار نباشد.

برای خرید ساعت خاتم کاری بیضی باید به فروشگاه های معتبر این صنایع دستی در سراسر کشور مراجعه کرد و یا به صورت اینترنتی با فروشنده ارتباط برقرار کرد و این کالا را خریداری نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *