سایت فروش آنلاین ما می تواند به عنوان یکی از فروشگاه های مجازی ارائه کننده انواع محصولات و تابلو قلمزنی وان یکاد اعلا اصفهان باشد. خریداران محترم می توانند با مراجعه به سایت ما از تنوع محصولات با کیفیت و البته مقرون به صرفه نهایت بهره و استفاده را ببرند. در کنار این قضیه می توانید از نظرات و راهنمایی های کارشناسان واحد فروش ما بهره مند شوید.

خرید تابلو قلمزنی وان یکاد 30*60

قیمت تابلو قلمزنی وان یکاد با قاب خاتم

قیمت تابلو قلمزنی وان یکاد با قاب خاتم

قیمت تابلو قلمزنی؟

خاتم کاری نوعی هنر آراسته کردن سطح اجسام با ترکیب مثلث ‌های کوچک است که نقاشی و تصاویر مختلف آن به شکل اشکال منظم هندسی طراحی و در نظر گرفته می‌شود. این اشکال هندسی را با قرار دادن مثلث ‌هایی کوچک در کنار هم هنر نمایی می ‌کنند.

به طور کلی تابلو قلمزنی اصفهان جزو یکی از با ارزش ترین صنایع دستی ایرانیان می باشد که زادگاه خلق و ایجاد در استان های اصفهان و شیراز در نظر گرفته شده است. در هنر قلم زنی از شکل های منظم چند ضلعی در کنار همدیگر جهت تولید و ساخت یک اثر زیبای هنری چشم نواز استفاده می شود. این صنایع دستی که به عنوان هنر دست بسیار شناخته شده است هم به صورت سوغات و هم به صوت هدیه کارایی دارد.

هنر قلم زنی روی مس چگونه است؟

قلم زنی بر روی هر ظرف چوبی و یا مسی می تواند قابل انجام باشد. ظرف های قلم زنی می تواند هر نوع و مدلی و سایزی باشد. از گلدان، شیرینی خوری و شکلات خوری قلم زنی می تواند باشد تا جعبه های قلم زنی شده زیبا و یا حتی وسایل بازی مانند تخته نرد قلم زنی که خیلی هم طرفداران زیادی هم دارد.

قلم زنی روی چوب قابل انجام است که در بازار می توانید صنایع دستی قلم زنی را ببیند. جنس قاب قلم زنی می تواند روی انواع ظروف مسی انجام گردد .

یکی از انواع و اقسام کارایی های مهم و اساسی ظرف های قلم زنی شده در هدایای تبلیغاتی می باشد که توسط سازمان ها و شرکت ها به مهمانان یا گاهی حتی به مناسبت های گوناگون به کارکنان ادارات ارائه می شود.
از آنجایی که صنایع دستی خاتم نوعی شناسنامه فرهنگ و تمدن کشور ایران می باشد می تواند انتخاب خوبی در جهت آشنایی همه افراد با فرهنگ و تمدن ایرانیان باشد که البته نوع کار تبلیغاتی نیز است. از جمله هدایای تبلیغاتی سازمانی این هنر می توانیم به انواع قاب های قلم زنی شده، ساعت خاتم، جای قلم خاتم، شکلات خوری خاتم، لوازم میز کار مثل جای دستمال کاغذی و … اشاره نمود

قیمت تابلو های قلم زنی شده با پلاک های قلمزنی شده مسی بر اساس نوع قاب ، سایز و کیفت پلاک قلمزنی شده تعیین می شود . 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *