صادر کننده ظروف مسی خاتم کاری شده شرکت های بازرگانی و تجار می باشند. این شرکت ها انواع محصولاتی را که در ایران تولید می شود را به دیگر کشورها صادر و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد کرده و در کنار محصولات ایرانی می فروشند. ظروف مسی خاتم کاری یکی از صنایع دستی ایرانی می باشد که در بیرون از مرزها مشتریان زیادی دارد از این رو صادرات این محصول روندی رو به رشد دارد. صادر کننده ظروف مسی خاتم کاری شده

طرح های ظروف مسی خاتم کاری شده

طرح های ظروف مسی خاتم کاری شده طرح های ظروف مسی خاتم کاری شده متفاوت است و تولید کنندگان سعی می کنند که از بهترین طرح و نقش بر روی این ظروف استفاده کنند. ظروف مسی زیاد هستند از جمله کاسه و بشقاب و همچنین سینی و غیره که هر کدام با استفاده از تبحری که استفاده خاتم کار دارد به شکل های متفاوت طراحی و خاتم کاری می شود. استاد خاتم کار با استفاده از اضلاع هندسی مختلف و چیدن آن در کنار هم اقدام به خاتم کاری می کند. 

خاتم کاری بر روی استخوان از زمان قدیم و حال بر روی مس و همچنین چوب انجام می شده است که خاتم کاری بر روی مس به خاطر زیبایی که دارد بیشتر انجام می پذیرد البته باید گفت مثل بسیاری از وسایل اگر مورد استفاده قرار گیرد بهتر است از مس استفاده شود مثل صفحه ی شطرنج که مسی بودن آن عمر خاتم کاری را افزایش می دهد. 

فروشنده ظروف مسی خاتم کاری شده

فروشنده ظروف مسی خاتم کاری شده فروشنده ظروف مسی خاتم کاری شده به صورت اینترنتی و یا حضوری محصولات خود را به مشتریان ارائه می دهند.  فروشنده ظروف خاتم کاری شده از طرف مراکز تولیدی مجوز فعالیت دارند و به نرخ عادلانه محصولات را به صورت عمده ای و یا جزئی به مشتریان ارائه می دهند. فروشنده با استفاده از تبحری که دارد خریدار را با انواع این ظروف و طرح های آن آشنا می کند و  و او را برای خرید محصولی مناسب راهنمایی می کند. 

ظروف مسی در شهرهای مختلف ایران تولید می شوند و اما شهرهایی که مسافرپذیر  و اغلب توریستی هستند بیشتری تولید کننده می باشند. در این شهرها فروشگاه های زیادی هم فعالیت می کنند که محصولات را به صورت اینترنتی و یا حضوری به مشتریان ارائه می دهند. اگر برای رفتن به این مراکز وقت و هزینه ی کافی ندارید می توانید به صورت اینترنتی خرید  کنید. سایت اغلب بر روی محصولات خود تخفیف های ویژه وضع می کند و این دلیلی است که مشتریان زیادی را جذب کند. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *