هنر قلمزنی از دیرباز در ایران ما رواج داشته است و محبوب افراد زیادی در ایران و خارج از ایران می باشد. قلمزنی هنر اساتید ماهر اصفهانی می باشد. تابلو قلمزنی اصفهانی بسیار زیبا شکیل و محبوب می باشد. نمایندگی فروش تابلو قلمزنی اصل اصفهان فروش زیباترین و بهترین تابلوها با نقوش شکیل را برعهده دارد. شما با خرید این تابلوهای زیبا به منزل خود جلوه ای تازه می بخشید.

نمایندگی فروش تابلو قلمزنی اصل اصفهان

دلایل استفاده از قیر در تابلو قلمزنی

دلایل استفاده از قیر در تابلو قلمزنی قلمزنی هنر مردان اصیل و ماهر اصفهانی است‌‌. تابلوهای قلمزنی بهترین و مشهورترین نقش و نگارها در تمام جهان را دارد.

قلمزنی چیست و چگونه انجام می شود؟ ابتدا روی سطح مورد نظر که اکثرا فلز با جنس های گوناگون می باشد مانند مس یا برنج طرح نقش دلخواه را استار طراح با زیبایی بیش از حد می کشد.

بعد پشت سطح مورد نظر قیر می گذارند تا بتوانند با چکش روی آن فلز بزنند و نقش مورد نظر را بکشند. بعد با چکش و قلم مخصوص روی آن سطح میزنند قیر باعث می شود که سطح در حین جکش زنی برآمدگی ها را خوب به خود بگیرد و پاره نشود.

سپس بعد از اینکه به خوبی تصویر مورد نظر روی سطح بوجود آمد روی آن روغن جلا می ریزند تا تصویر به خوبی بهتر دیده شود و بعد قیر را از آن سطح جدا می کنند.

تصاویر روی این سطوح بیشتر نقش گل و پرنده و درخت می باشد که در قلم زنی ایرانی بسیار معروف هستند. با داشتن این تابلوهای زیبا در منزل و ست کردن آن با دکور و وسایل منزل می توانید منزل خود را به خوبی جلوه دهید و آن را زیبا می کند.

و اگر این تابلوها روی مس کشیده شود ارزش آن تابلو را بسیار بیشتر می کند و قیمت آن قدری بیشتر خواهد شد. 

با داشتن این تابلوها شما زیبایی سنتی و کلاسیک را با هم در منزل دارید. زیبایی و جلوه ی این تابلوها به قدری زیاد است که با دیدن آن ها هر کسی عاشق آن ها می شود و دوست دارد یکی از آن هو در منزل یا محیط کار خود داشته باشد.

قیمت نهایی تابلو قلمزنی مسی اصفهان

قیمت نهایی تابلو قلمزنی مسی اصفهان تابلو قلمزنی مسی از بهترین تابلوهای موجود می باشد، که به منزل شما جلوه ی خاصی می بخشد.

شما با مراجعه به مراکز فروش ما با کیفیت ترین تابلوهای قلمزنی اصیل اصفهانی را خواهید خرید. یا با مراجعه به سایت مدل های مختلف را ببینید و مورد دلخواه را سفارش دهید. در مراکز ما کارهای اصیل ایرانی با قیمت مناسبی هم ارائه می شود و علاوه بر کیفیت قزمت خوب را هم تجربه خواهید کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *