خاتم کاری جزو هنر های بسیار اصیل است که نه تنها در ایران بلکه در کشور های آسیایی دیگر هم رواج داشته است. محصولات مختلف وجود دارند که روی آنها خاتم کاری انجام می‌شود تا موجب زیبایی آنها شود و صندوقچه جواهرات خاتم کاری یکی از همین محصولات بسیار زیبا و معروف است. 

برای تهیه آسان، سریع و ارزان صندوقچه جواهرات زیبای خاتم کاری شده می‌توانید با واحد مشاوره و فروش تماس گرفته و به کمک کارشناسان ما خرید خود را از مرکز پخش صندوقچه جواهرات خاتم کاری انجام دهید.

مرکز پخش صندوقچه جواهرات خاتم کاری

طرح های صندوقچه خاتم کاری جواهرات

طرح های صندوقچه خاتم کاری جواهرات صندوقچه جزو وسایلی است که در زمان های گذشته در هر منزلی وجود داشته است. امروزه هم از این صندوقچه ها در دکوراسیون های کلاسیک استفاده می‌شود. معمولا انواع بسیار متعدد، زیبا و چشم نوازی برای طرح های صندوقچه خاتم کاری شده وجود داشته و حتی امروزه هم روی صندوقچه ها اجرا می‌شوند. 

در خاتم کاری معمولا از نقوش و شکل های هندسی به طور بسیار ظریف و هنرمندانه استفاده می‌شود تا یک مفهوم اصیل تاریخی یا عرفانی و یا ادبی منتقل شود. 

نقوش هندسی و طرح های مختلف وجود دارند که مناسب استفاده روی صندوقچه جواهرات باشند. معمولا روی این صندوق ها شکل هایی اجرا می‌شوند که به زیبایی، لطافت، گل و هر آنچه در نماد شناسی مناسب بانوان است استفاده می‌شود. رنگ های به کار رفته متناسب با نقش ها انتخاب می‌شوند و این اثر هنری را که جزو آثار صنایع دستی نیز می‌باشد بسیار بی بدیل و ارزشمند می‌سازد.

طرح های هندسی با ظرافتی هنرمندانه و با اصول و اندازه در زوایای معین و دقیق روی صندوقچه کار می‌شوند. کیفیت و مرغوبیت جعبه جواهرات خاتم کاری شده نیز به همین دقت و ظرافت بستگی دارد.

عرضه صندوقچه جواهرات خاتم کاری

عرضه صندوقچه جواهرات خاتم کاری اگر می‌خواهید جواهرات ارزشمند خود را در صندوقچه های اصیل و زیبای خاتم کاری شده نگهداری کنید و یا قصد دارید این جعبه های ارزنده را به کسی هدیه دهید و یا به عنوان آکسسوار دکوری از آن استفاده کنید، میتوانید به کمک مشاوران ووکارشناسان فروش ما با مراکزی آشنا شوید که فعالیت آنها در زمینه عرضه صندوقچه جواهرات خاتم کاری شده است. 

شما خریداران محترم می‌توانید به صورت آنلاین و غیر حضوری با محصولات نفیس در ارزنده این مجموعه آشنا شوید. صندوقچه های جواهرات خاتم کاری که همگی حامل فرهنگ و تمدنی اصیل و هنری چشم نواز و ارزنده هستند. تنوع طرح و رنگ موجود می‌تواند طیف گسترده ای از سلایق مشتریان را پوشش دهد. 

بعد از ارزیابی و انتخاب صندوقچه جواهرات خاتم کاری شده با طرح و رنگ دلخواه می‌توانید به کمک کارشناسان ما سفارش خود را مستقیم و با هزینه مناسب ثبت کنید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *