مجموعه فرهنگ شما را به خرید بهترین صنایع دستی خاتم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش قاب خاتم کاری شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب قاب خاتم کاری ارائه کننده قاب خاتم کاری شیراز

   هنر خاتم کاری هنری زیبا است که با ظرافت بسیار اشکال هندسی را به زیبایی هر چه تمام تر در یک سطح صاف به صورت ظریفی به هم می چسباند و بسیار باید وقت گذاشت تا یک قاب خاتم کاری شده را ساخت. زادگاه این هنر زیبا شهر شیراز است که از قدیم الایام این هنر را می شناسد. بنابراین زیباترین قاب های خاتم کاری را هم باید از این شهر جست و جو کرد، مرکز فروش قاب خاتم کاری شیراز مرکز معتبر این هنر زیباست.

مرکز فروش قاب خاتم کاری شیراز

راهنمای انتخاب قاب خاتم کاری

راهنمای انتخاب قاب خاتم کاری

   در هنر خاتم کاری سر و کار هنرمندان این عرصه با اشکال هندسی چند ضلعی است، جنس این شکل های هندسی هم از استخوان، فلز و چوب مرغوب است هر چه جنس چوبی که از آن تشکیل شده اند بهتر باشد قابی که از آن به دست می آید بهتر و مرغوب تر است.

    هنگام خرید این قاب ها باید توجه داشت که این اشکال هندسی تمیز و مرتب در کنار هم قرار گرفته باشند و به هم چسبیده باشند و هیچ جای خالی در اطراف آنها نباشد و در رنگ آن هم توجه داشته باشید که به طور یکدست و یک نواخت رنگ شده باشند و رنگ آن کم و زیاد نباشد و نکته دیگر اینکه باید به آن دقت شود، این است که لاک کاری آن هم یکدست باشد چون اگر جای از آن خوب لاک نزده باشد به مرور زمان ممکن است، رطوبتی در آن نفوذ کند و باعث پوسیده شدن قاب شود، و اینکه باید سطح آن کاملا صاف باشد که اشکال چند ضلعی که به آن چسبیده اند صاف و تمیز در کنار هم قرار بگیرند و پایین و بالا نداشته باشند.

هنر خاتم کاری زادگاهش شهر شیراز است و در حال حاضر هم در این هنر پیشتاز است، خاتم کاری اوایل در اماکن مذهبی بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است و بعدها برای تزئیین وسایل هم به کار رفته است.

ارائه کننده قاب خاتم کاری شیراز

ارائه کننده قاب خاتم کاری شیراز

   به طورکلی برای اینکه یک قاب خوب و مرغوب را انتخاب کنید باید دقت کافی داشته باشید، ممکن است، کسی هم که فکر می کند هنر خاتم کاری را خوب می شناسد، در انتخاب یک قاب خاتم کاری مرغوب دچار اشتباه شود، بنابراین برای خرید و انتخاب قاب خاتم کاری خوب و عالی، آن را به ارائه کننده قاب خاتم کاری شیراز سفارش دهید، چرا که این هنر را خوب می شناسند و سالهاست با آن آشنا هستند و تلاش آنها این است قاب عالی و مرغوب و درجه یک را به دست مشتری برسانند. 

امین فرهنگ

جهت مشاهده و خرید تابلو ها وارد فروشگاه شوید

بریم فروشگاه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: امین فرهنگ

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09134348229

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: maf137022@gmali.com

مجموعه فرهنگ شما را به خرید بهترین صنایع دستی خاتم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید