هنر قلمزنی یکی از هنرهای اصیل و سنتی ایرانی است که بر روی انواع فلزات مختلف از جمله مس، برنز و برنج و … انجام می شود. تابلو قلمزنی در انواع طرح های متنوع و زیبا طراحی و ارائه می گردد و یکی از زیباترین طرح های آن تابلو قلمزنی برجسته می باشد. این تابلوها در ابعاد و اندازه های مختلف تهیه می شود. یکی از مراکز فروش تابلو قلمزنی برجسته با کیفیتی فوق العاده و قیمتی مناسب همین مرکر می باشد.

مرکز فروش تابلو قلمزنی برجسته

طرح های تابلو قلمزنی برجسته

طرح های تابلو قلمزنی برجسته یکی از زیباترین تابلوهای قلمزنی که با استفاده از چکش و قلم بر روی فلز برنج و مس توسط هنرمندان اصفهانی انجام می شود، تابلو نقش برجسته می باشد. مدل های تابلو قلمزنی مسی انواع مختلفی دارند و شامل نقوش گل و مرغ، تصاویر شکار و … هستند. سبک قلم زنی مسی به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: سبک اصفهان، شیراز، تبریز.
تابلوهای قلمزنی شیراز پس از طراحی نقش شروع به برجسته سازی و کف سازی خواهند کرد. در قلمزنی به سبک اصفهانی معمولا برجستگی ها عمیق تر بوده و حالتی سه بعدی دارد. در سبک تبریزی طرح ها صاف و کم عمق هستند. این تابلوها در سایزهای متفاوتی تهیه می شوند.
تابلوهای مسی قلم زنی گاهی اوقات با لعابی از نقره و یا قلع نیز پوشانده می شوند. تابلوهای مسی در دکوراسیون سنتی استفاده گسترده ای دارند و با زیبایی چشم نواز خود جلوه ای زیبایی به دکوراسیون می بخشند. طرح های تابلو قلمزنی برجسته در نقش و نگارهای زیبا و بسیار شکیل و با ظرافت و دقت بالا تهیه و ارائه می گردد.

شرکت عرضه تابلو قلمزنی برجسته

شرکت عرضه تابلو قلمزنی برجسته شرکت عرضه تابلو قلمزنی برجسته را با کمی تحقیق و پرس و جو به راحتی می توانید پیدا کنید. این روزها تابلو قلمزنی برجسته به دلیل استفاده از طرح های اصیل و زیبا و کیفیت بالا دارای طرفداران زیادی است و بسیاری از متقاضیان آن را به صورت عمده خریداری می کنند.
تابلوهای قلمزنی به صورت دستی و ماشینی در ابعاد و اندازه های متنوع تولید و ارائه می گردند. این تابلوها علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی به بسیاری از کشورهای مختلف جهان صادر می شوند و در آنجا نیز فروش بالایی را به خود اختصاص داده اند.
امروز علاوه بر تابلو انواع ظروف قلمزنی شامل شکلات خوری قلم زنی، میوه خوری قلمزنی، گلدان قلمزنی، شمعدان قلمزنی و … طراحی و تولید می شوند. این ظروف تزئینی  اغلب با استفاده از فلز ارزشمند مس ساخته می شوند که زیبایی و جذابیت آن را دوچندان می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *