سنگاب مس خاتم کاری از ظروف مس هنری با نقوش خاتم کاری تولید شده که جهت دکوراتیو و تزئینات بکار می رود که در مرکز خرید آن در طیف های مختلف طرح و رنگ در سایزهای متنوعی در معرض فروش قرار می گیرد که نیاز تمام مشتریان نیز پوشش داده خواهد شد.

مرکز خرید سنگاب مس خاتم کاری

مدل های سنگاب مس خاتم کاری

مدل های سنگاب مس خاتم کاری مدل های سنگاب مس خاتم کاری بسیار متنوع می باشد و هر مدلی دارای طرح و رنگ مختص به خود بوده است بیشترین تنوعی که از آنها به چشم می خورد در نقش نگاری است که از این ظروف دیده می شود، ظرافت و ریزکاری هایی که در نقوش آنها وجود دارد فرهنگ و هنر و تمدن ایرانی را به نمایش می گذارد.

نقاشی به سبک پرداز در زیر ساخت های این سنگاب ها بکار رفته است که اصالت ۱۵۰۰ ساله را نشان می دهد، این ظروف مسی به دلیل اینکه بیشتر دیده شوند فقط قسمت های مشخصی از آن لعاب و نقاشی شده است و نقاط دیگر آن برای رفع تیرگی مس و جلای بیشتر پرداخت شده است و بعد از آن جهت جلوگیری از لب پریدگی و تغییر رنگ در چهار مرحله با لایه ای از پلی استر دو مواد آلمانی پوشش داده شده است.

این ظروف در ابعاد و سایزهای متنوعی تولید می شود که کیفیت ظرف و نقوشی که در آنها بکار رفته زیبایی آن را دو چندان نموده است، همچنین دست کامل آن را می توان در بازار مشاهده نمود که به صورت کامل با یکدیگر ست شده و کاملا یکدست در معرض فروش قرار می گیرد.

ارائه کننده سنگاب مس خاتم کاری

ارائه کننده سنگاب مس خاتم کاری ارائه کننده سنگاب مس خاتم کاری در کار تولید و عرضه این محصول به بهترین نحو ممکن در بازار است و با تخصصی که در این زمینه دارد با بهترین عملکرد نیاز تمام مشتریان را پوشش می دهد، تولید این ظروف با بهترین مواد اولیه و زیبا ترین نقوش انجام می شود که زیبایی آنها نظر بسیاری از هنردوستان را به خود جلب نموده است.

ظروف سنگاب مس خاتم کاری به عنوان تزئینات بکار می رود که خریدار به دلیل تنوعی که در آنها دیده می شود از حق انتخاب بالایی برخوردار می باشند، این ظروف بسته به نوع و میزان نقوش، کیفیت، سایز و ابعاد ظرف و نحوه فروش دارای قیمت های مختلفی می باشد و در صورتی که عمده یا بدون واسطه خریداری شود ارزانتر خواهد بود.

سنگاب مس خاتم کاری یکی از ظروف برگرفته از هنر سنتی است که علاوه بر عرضه در داخل کشور به بازارهای خارجی نیز صادرات می شود و در دیگر کشورها طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *