یکی از زیباترین صنایع دستی ایران محصولات خاتم کاری شده می باشد. یکی از این محصولات ساعت خاتم کاری شده است. این ساعت در طرح های بسیار زیبا با اندازه های مختلف در بازار وجود دارد و قرار دادن آن در فضای اتاق پذیرایی یا نشیمن می تواند باعث زیبایی چشم گیر دکوراسیون آن گردد. این محصول را می توان از مرکز خرید آن را در انواع رنگ تهیه نمود. شما تا چپه اندازه از انواع رنگ بندی و نحوه ارتباط با مرکز خرید آن اطلاع دارید؟

مرکز خرید ساعت خاتم کاری شده

رنگ بندی ساعت خاتم کاری شده

رنگ بندی ساعت خاتم کاری شده

یکی از مسائلی که در ساخت ساعت خاتم کاری بسیار مورد توجه است و در بازار پسندی این محصول می‌تواند موثر باشد رنگ بندی ساعت خاتم است.

این ساعت در تنوع رنگی بسیار بالا به بازار عرضه شده است. هر کدام از این ساعت ها خود دارای چندین رنگ متفاوت بوده و هارمونی بالایی از رنگ ها در این محصول وجود دارد.

رنگ فیروزه‌ای یکی از رنگ های غالب در انواع این ساعت بوده که زیبایی و آرامش خاصی را ایجاد می کند. طرح های سنتی ایجاد شده در این ساعت اغلب از رنگ‌های طبیعی بوده و در کنار رنگ فیروزه‌ای رنگ قهوه ای با طیف گسترده‌ای که دارد زیبایی خاصی در این ساعت ایجاد می‌کنند.

ماندگاری انواع مختلف رنگ ها در این ساعت ها بسیار بالا بوده و به گذر زمان باعث از بین رفتن رنگ آن ها نمی شود.

در ساخت این ساعت ها از رنگ های مختلف به گونه‌ای استفاده شده است که در کنار هم بتوانند ظاهری بسیار زیبا و شکیل در این ساعت ایجاد کنند. 

رنگ چوب یا فلزی که خاتم کاری بر روی آن انجام می شود نیز تاثیر بسزایی در ایجاد تنوع رنگی در این محصول دارد و به هنگام رنگ آمیزی این ساعت باید به رنگ پایه ساعت نیز توجه شود.

فروشگاه فروش ساعت خاتم کاری شده

فروشگاه فروش ساعت خاتم کاری شده

چنانچه برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل نیاز به ساعت خاتم کاری شده دارید و یا این که در زمینه فروش انواع صنایع دستی دارای فروشگاه بوده یا صادرات آن به کشورهای مختلف را انجام می دهید فروش ساعت خاتم کاری شده می تواند تامین کننده نیاز شما به این کالای بسیار زیبا و با ارزش است.

شما می توانید برای خرید این محصول با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید و ضمن اطلاع از قیمت روز این محصول نسبت به سفارش آن اقدام کنید. ما سفارش شما را با رعایت شرایط حمل و نقل سالم و در کوتاه ترین زمان ممکن به هر نقطه از ایران که در نظر دارید ارسال خواهیم کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *