تخته نرد یک بازی بسیار جالب و محبوب می باشد که شکل تخته و یا جعبه ی آن امروزه در طراحی بسیار متنوع و زیبایی تولید می شود. تخته نرد خاتم کاری نمونه ی زیبا و جذاب این بازی می باشد که بدنه ی تخته ی آن با دقت و ظرافت خاصی خاتم کاری شده است. خاتم کاری یکی از هنرهای اصیل ایرانی است که امروزه انواع محصولات آن با طراحی جدید و زیبا تولید می شود. مرکز خرید تخته نرد خاتم کاری این محصول را با کیفیت درجه یک و ممتاز عرضه می کند. 

مرکز خرید تخته نرد خاتم کاری

سایز های تخته نرد خاتم کاری شده

سایز های تخته نرد خاتم کاری شده انواع سایزهای تخته نرد خاتم کاری شده وجود دارد. این بازی مورد علاقه ی افراد مختلف بوده و هر فردی هنگام خرید به شکل ظاهری آن نیز توجه می کند. طراحی تخته ی آن بسیار متنوع است. نمونه ی خاتم کاری آن با طرح زیبا و شکیل با دقت و هنرمندانه تولید می شود.

انواع ابعاد و سایزهای این تخته نرد وجود دارد. سایز های تخته نرد در انواع 40* 40، 50* 50 و 60* 60 تولید می شود. نمونه های گرد آن نیز در سایزهای متنوع موجود است که بسیار زیبا و جدید می باشد.

وجود سایزهای متنوع در طراحی گوناگون باعث شده تا هر فردی بتواند تخته نرد مورد علاقه ی خود را با کیفیت بالا و درجه یک طبق نظر و سلیقه ی خود به راحتی تهیه و خریداری کند. 

فروشنده تخته نرد خاتم کاری

فروشنده تخته نرد خاتم کاری فروشنده تخته نرد خاتم کاری این محصول را با کیفیت درجه یک و بالا به صورت غیرحضوری و آنلاین به فروش می رساند تا دسترسی آن برای همه ی افراد به راحتی امکان پذیر باشد. 

این تخته نرد بسیار مقاوم بوده و از نظر شکل ظاهری بسیار شیک و زیباست. تهیه و خرید عمده ی این محصول نسبت به خرید تک ارزان تر بوده و با قیمت پایین تری عرضه می شود. برای خرید این نوع تخته نرد در سایزهای متنوع می توانید سفارش خود را از طریق این سایت فروش اینترنتی ثبت کنید و محصول خریداری شده را با کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

تخته نرد خاتم کاری شده بسیار پرطرفدار است. این محصول به دلیل فروش بالا همواره با بهترین کیفیت در حال تولید می باشد تا افراد متقاضی بتوانند به راحتی به صورت عمده آن را سفارش دهند و از این نظر نگرانی و کمبود وجود نداشته باشد.

استفاده از متریال درجه یک و با مرغوبیت بالا باعث شده تا این تخته نرد دوام طولانی داشته باشد و به راحتی آسیب نبیند. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *