تخته نرد یک بازی دو نفره و فکری و ذهنی است که بسیار پرطرفدار می باشد و از نظر شکل ظاهری، جنس و مدل و طراحی دارای انواع مختلفی است.

تخته نرد خاتم جزو بهترین و زیباترین مدل های این بازی است که با چوب های گوناگونی ساخته و تولید می شود و معمولا بر روی آن طرح و نقاشی کشیده می شود.

شما می توانید برای خرید این محصول به این سایت که مرکز خرید تخته نرد خاتم اعلا است مراجعه کنید.

مرکز خرید تخته نرد خاتم اعلا

جنس چوب تخته نرد خاتم اعلا

جنس چوب تخته نرد خاتم اعلا اگر بخواهیم از نظر جنس چوب تخته نرد خاتم اعلا را بررسی کنیم باید بگوییم که این محصول را با انواع مختلف چوب ها می سازند که هر کدام ویژگی ها و خصوصیات خاص خودشان را دارا می باشند برای نمونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. چوب راش: این چوب دارای مقاومت و ماندگاری نسبتا خوبی است و به دلیل نوع جنسی که دارد به راحتی برش داده می شود و می توان آن را به شکل ها و طرح های مختلف تبدیل کرد و تمیز کردن آن هم با استفاده از روغن های جلا و معمولی انجام می شود.
  2. چوب بلوط: که جزو چوب های مقاوم و با استحکام بالا شناخته می شود و رنگ بسیار خاص و زیبایی دارد و به دلیل جنس خوب و ویژه ی آن می توان بر روی این چوب انواع طرح ها و مدل ها را نقاشی و طراحی کرد.
  3. چوب گردو: تخته هایی که از این مدل چوب ساخته می شوند خیلی درجه یک و با کیفیت هستند و عمر و ماندگاری بسیار زیادی دارند و در برابر شکستگی و ساییدگی هم خیلی مقاوم می باشند و جزو گران ترین و با ارزش ترین جنس های تخته محسوب می شوند.
  4. چوب های معمولی و ساده: معمولا اکثر تخته های نرد از جنس چوب های معمولز و تخته ۳ لایه می باشند زیرا بر روی این تخته ها می توان انواع برچسب ها و طرح ها را چسباند و نقاشی کرد.

ارائه کننده تخته نرد خاتم اعلا

ارائه کننده تخته نرد خاتم اعلا افرادی که ارائه کننده تخته نرد خاتم اعلا و درجه یک هستند باید دقت داشته باشند که محصول با کیفیت و جنس خوب را در اختیار خریداران قرار دهند.

ارائه تخته نرد خاتم در انواع مختلف چوب ها و طرح ها صورت می گیرد و قیمت آن هم به نوع جنس و طراحی بازی بستگی دارد.

امروزه به دلیل بالا رفتن میزان تقاضا برای خرید این محصول بر تعداد تولید کنندگان و ارانه کننده های تخته نرد خاتم اعلا روز به روز افزوده می شود تا بتوانند پاسخ گوی نیاز بازار باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *