قلمزنی جز صنایع دستی کهن و اصیل ایرانیان است که بر روی فلزاتی گرانبها چون طلا و نقره و مس انجام می شود. تابلو قلمزنی آیه الکرسی نمونه زیبا و ظریفی از این صنایع دستی است که برای ساخت آن از آیات قرآن الهام می گیرند. این محصول دارای سایز بندی بوده و افراد می توانند متناسب با محیط خرید خود را انجام دهند. این تابلو بسیار براق بوده و جلوه خاصی به فضا می دهد. شما می توانید از این مرکز خرید آن را تهیه کنید. 

مرکز خرید تابلو قلمزنی آیه الکرسی

کیفیت قاب تابلو قلمزنی آیه الکرسی

کیفیت قاب تابلو قلمزنی آیه الکرسی کیفیت قاب تابلو قلمزنی بسیاز بالا بوده و به راحتی می تواند وزن تابلو حکاکی شده را تحمل کند. این قاب به صورت ساده و طرحدار است که هر کدام طرفدادان خاص خود را دارند و هر سلیقه ای را به خوبی پوشش می دهند. هر چه تابلو بزرگتر و سنگین تر باشد قاب آن به صورت ضخیم و مستحکم ساخته می شود تا توانایی حمل تابلو را داشته باشد. 

این قاب بیشتر از چوب ساخته می شود و به صورت یکدست و چند لایه است که تنوع رنگی بالایی دارد و متناسب با طرح و مدل تابلو انتخاب می شود. زمانی که تابلو به اتمام می رسد مرحله انتخاب قاب مناسب شروع می شود. این محصول دور تا دور اثر هنری دا گرفته و از شکستن و آسیب به آن جلوگیری می کند. 

قاب های که برای تابلوهای قرآنی ساخته می شوند ظرافت بالایی دارند و بسیار براق و درخشان هستند. 

نمایندگی فروش تابلو قلمزنی عمده

نمایندگی فروش تابلو قلمزنی عمده این نمایندگی فروش تابلو قلمزنی را به صورت عمده و با نرخی مناسب انجام می دهد تا مصرف کنندگان بتوانند با کمترین بودجه هم خرید خود را انجام دهند. این مرکز اثر هنری را به صورت عمده و جزیی در سراسر کشور پخش و توزیع می کند تا در دسترس مشتریان قرار بگیرد. او در زمینه تبلیغ برند و ثبت سفارشات و تحویل به موقع آنها گام های موثری بر می دارد و توانسته در زمینه فروش خدمات بزرگی به مصرف کنندگان در اقصی نقاط کشور کند. 

نمایندگی های پخش از جمله مراکز فروشی هستند که امروزه می توان شاهد افزایش روزافزون آنها بود.

نمایندگی توانسته ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ایجاد کنند تا افراد با اطمینان کامل از کیفیت و همچنین سنخیت قیمت این تولیدات با کیفیت آنها خرید خود را انجام دهند.

این مرکز صرفا با هدف پخش محصولات تولید شده از طریق تولیدکنندگان مختلف بوجود آمده اند و هیچ تاثیری در افزایش قیمت محصولات نخواهند داشت زیرا مجوز های لازم برای انجام چنین کاری را ندارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *