فروش کشکول مسی خاتم کاری دارای بازار گرم و پر رونقی می باشد. برای خرید کشکول مسی خاتم کاری می توانید به صورت مستقیم و اینترنتی اقدام به خرید کنید. خرید به صورت اینترنتی به دلیل بدون واسطه بودن برای خریدار سود آور می باشد.

مرجع فروش کشکول مسی خاتم کاری

طرح های کشکول مسی خاتم کاری

طرح های کشکول مسی خاتم کاری

در ابتدا باید کشکول مسی و کاربرد آن را شناخت، کشکول ظرفی است که در زمان قدیم توسط درویش ها و افرادی که علاقه به تصوف داشتند استفاده می شود.  اما امروز این ظروف بیشتر جنبه تزئینی و پذیرایی دارد. به عنوان دکور و پذیرایی گز خوری استفاده می شود. می توان بر روی کشکول مسی هنر و طرح های مختلفی به کار برد. از جمله این طرح های به کار رفته در ظروف مسی را می توان طرح پرداز نام برد. مانند شیرینی خوری مس پرداز ، گز خوری مس پرداز را نام برد. کشکول مسی با طرح های مینا کاری و خاتم کاری تزئین می شود. که بیشتر جنبه تزئینی دارند. این ظروف در سایز و ابعاد مختلفی تولید می شود.

طرح های کشکول مسی خاتم کاری بیشتر به صورت ظریف باف می باشد. بیشتر طرح های به کار رفته در این کشکول به صورت ظریف گل و بوته و گل و مرغ می باشد. کشکول ها در مدل های مختلف پایه دار و بدون پایه درب دار و بدون درب ساخته می شوند. و بر روی درب و دور ظرف آن را با نقش طراحی می کنند. پر فروش ترین این نوع کشکول ها، کشکول های پایه دار خاتم کاری می باشد که دارای طرفداران بی شماری می باشد. بیشترین این نوع کشکول صادراتی می باشد. و به کشور های مختلف صادر می شود.

قیمت خرید کشکول خاتم کاری مسی

قیمت خرید کشکول خاتم کاری مسی

قیمت کشکول خاتم کاری مسی به دلیل تحریم های اقتصادی و افزایش دلار در حال نوسان می باشد.  کیفیت و طرح و خالص بودن مس محصول برای روی قیمت گذاری آن تاثیر گذار می باشد. برای خرید کشکول خاتم کاری مراکز مختلفی وجود دارد. از جمله می توانید اقدام به خرید آن به صورت اینترنتی نمائید. خرید به صورت اینترنتی به دلیل بدون واسطه بودن از تولید کننده به مصرف  کننده برای خریدار بسیار ارزان قیمت و سود آور می باشد. خریدار با خرید اینترنتی کشکول خاتم کاری می تواند با کیفیت ترین محصول را با قیمتی بسیار پایین خریداری کند. خرید اینترنتی مزایای بسیاری برای خریدار به همراه دارد . از جمله جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی، خرید آسان و ارزان، جلوگیری ترافیک و آلودگی هوا، در بیشتر مواقع ارسال رایگان و قابل تعویض بودن کالا را دارا می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *