یکی از محصولاتی که جزو پرفروش ترین سوغاتی های ایرانی محسوب می شود انواع تابلو های نفیس قلمزنی می باشد که طرح های متنوعی دارد.

تابلو قلمزنی جزو قدیمی ترین دست سازه هایی هستند که ایرانی ها از زمان های قدیم تا به الان به ساخت آن مشغول هستند و کاربرد زیادی دارند.

شما می توانید برای خرید این محصول به این سایت که مرجع فروش تابلو قلمزنی نفیس است مراجعه و آن را با یک قیمت مناسب و کیفیت عالی خریداری کنید.

مرجع فروش تابلو قلمزنی نفیس

جنس بدنه تابلو قلمزنی نفیس

جنس بدنه تابلو قلمزنی نفیس اگر بخواهیم در زمینه ی جنس بدنه تابلو قلمزنی نفیس صحبت کنیم می توانیم بگوییم که: 

 1. جنس بیشتر این تابلو ها مس است زیرا فلز مس این خاصیت را دارد که به راحتی به هر شکلی می توان آن را تبدیل کرد و خاصیت انعطاف پذیری بسیار خوبی دارند.
 2. صفحه مسی قلمزنی کاملا بدون آج است و می توان آن را با سمباده های کوچک دستی و یا برقی صاف کرد.
 3. با ید به شکلی باشد که اگر از قسمت زیر و یا رو با قلم های مخصوص بر روی آن برجستگی ایجاد کرد به صورت زیبا و خوبی نمایان شود و شکل بگیرد.
 4. این صفحه ها باید به شکلی باشند که بتوان از هر دو طرف روی آن ها قلم کوبید بدون اینکه سوراخ شود یا مشکلی برای آن ایجاد بشود.
 5. به راحتی قابل قیر کاری باشند زیرا قبل از قلم زدن باید پشت کار را به طور کامل قیرکاری کرد.

عرضه کننده تابلو قلمزنی نفیس

عرضه کننده تابلو قلمزنی نفیس امروزه به دلیل بالا رفتن میزان تقاضا برای تهیه و خرید انواع تابلو های قلمزنی بر تعداد تولید کننده ها و عرضه کننده های تابلو قلمزنی نفیس افزوده شده است تا بتوانند پاسخ گوی نیاز بازار باشند‌.

افرادی که به فروش و عرضه تابلو نفیس می پردازند قیمت آن را بر اساس موارد و ویژگی های زیر تعیین می کنند:

 1. نوع و مدل طرحی که بر روی صفحه مسی قلمکاری شده است.
 2. اندازه و سایز تابلو ها
 3. نوع رنگ آمیزی و طرح آن
 4. تعداد قلم هایی که بر روی صفحه زده می شود.
 5. جنس پلاک های به کار رفته
 6. نوع فلز و مسی که برای ساخت آن استفاده می شود.
 7. نوع برند و مارک تولید کننده تابلو

به طور کلی هرچه بر میزان زیبایی و کیفیت تابلو ها افزوده شود قیمت آن هم بیشتر می شود و به دلیل اینکه کار دست است و برای ساخت آن مدت زمان طولانی صرف می شود از نظر ارزش معنوی هم در درجه ی بالایی قرار دارد و جزو سوغاتی های درجه یک و نفیس ایرانی محسوب می شود که نشان دهنده ی فرهنگ غنی ایرانی است و خریداران خارجی هم دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *