تابلو قلمزنی مسی یک دکور شیک و جذاب است و از آن می توانید به عنوان یک هدیه ی ارزشمند نیز برای عزیزانتان استفاده کنید. این تابلو در انواع برجسته با کیفیت درجه یک وجود دارد. ابعاد مختلف تابلو قلمزنی موجود است. قلمزنی در واقع هنر اصیل و سنتی کشورمان می باشد که در مناطقی همچون استان اصفهان به فراوانی به چشم می خورد. مراکز پخش تابلو قلمزنی مسی این محصول را به صورت عمده و مستقیم با قیمت ویژه و ارزان به فروش می رسانند. 

مراکز پخش تابلو قلمزنی مسی

مراحل ساخت تابلو قلمزنی مسی

مراحل ساخت تابلو قلمزنی مسی ساخت تابلو قلمزنی مسی نیاز به مهارت و آموزش این حرفه را دارد. در مرحله ی اول انتخاب یک طرح مناسب می باشد. باید طرح خام را توسط ابزار مخصوص و مناسب این کار با دقت و ظرافت بالا روی ورق مسی قلمزنی کنید. 

انواع نقوش و طرح ها همچون پرنده، مرغ آمین، گل و … وجود دارد که برای قلمزنی از آنها استفاده می شود. انتخاب یک فلز مناسب همچون مس مرغوب و استاندارد برای قلمزنی گزینه ی بسیار مهم و حائز اهمیتی است. 

قلمزنی را می توان بر روی بشقاب مسی نیز انجام داد. قاب تابلویی که انتخاب می کنید می تواند از جنس فلز و یا چوب باشد. این هنر اصیل و سنتی ایرانی توسط استادان ماهر و با تجربه در این هنر آموزش داده می شود و نیاز به تمرین و دقت زیادی دارد. 

در تابلو قلمزنی ممکن است از خاتم کاری نیز استفاده شود و این دو هنر را با هم ترکیب کنند که حاصل کار بسیار زیبا و جذاب خواهد شد.  

 

خرید تابلو قلمزنی مسی اصفهان

خرید تابلو قلمزنی مسی اصفهان تابلو قلمزنی مسی را می توانید با قیمت ارزان و مناسب تهیه و خریداری کنید. این مرکز از برترین توزیع و پخش کنندگان تابلو قلمزنی اصفهان با کیفیت بالا می باشد و این محصول را به نقاط دور و نزدیک کشور ارسال می کند.

خرید عمده ی تابلو قلمزنی مسی اصفهان بهتر است به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده ی اصلی و تخصصی آن انجام شود تا از نظر کیفیت و قیمت مطمئن و بصرفه باشد. با خرید آنلان از این سایت اینترنتی که پخش کننده ی اصلی این محصول به شمار می رود در واقع شما می توانید این تابلو را با نقوش برجسته ی زیبا و جذاب به صورت مستقیم تهیه و خریداری کنید.

تابلو قلمزنی از اثرهای قدیمی کشورمان می باشد که امروزه نیز همچنان جایگاه خود را حفظ کرده و در طراحی زیبا و جدیدتر به بازار عرضه می شود. این تابلو در بازار داخلی و خارجی مشتریان زیادی را مجذوب خود کرده است. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *