تابلو های قلم زنی یکی از وسایل تزیینی لوکس و شیک محسوب می شوند که می توانند اعتبار زیادی را به مکان مورد نظر ببخشند. یکی از انواع این محصولات تابلو قلم زنی تهران است که در همین مرکز معتبر به فروش می رسد. این مجموعه با فراهم آوردن تنوع گوناگونی از تابلو های مرغوب و درجه یک اقدام به فروش و عرضه آنها با قیمت و کیفیتی مناسب و عالی نموده است.

مراکز فروش تابلو قلم زنی در تهران

آشنایی با سبک های هنر قلم زنی

آشنایی با سبک های هنر قلم زنی هنر قلم زنی چیست و سبک های آن شامل چه مواردی است؟ بسیاری از افراد از ویژگی های این هنر بی نظیر اطلاعی ندارند.

قلم زنی به ایجاد طرح و نقش بر روی بدنه وسایل مختلف فلزی اطلاق می شود که این کار با استفاده از چکش و قلم های مخصوصی انجام می گیرد.

قلم هایی که برای این کار استفاده می شوند خود به دو نوع مختلف زیر تقسیم شده اند:

  • قلم های نیم بر
  • قلم های سایه

هر کدام از این قلم ها ویژگی های مخصوص به خود را داشته و برای طراحی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع تابلو قلم زنی کدام است؟ این سوال ممکن است ذهن بسیاری از خریداران و مشتریان را در هنگام خرید محصول به خود مشغول نماید زیرا افراد مختلف سلیقه های متفاوتی دارند.

همان گونه که می دانید، این تابلو ها درجه بندی های متفاوتی از نظر کیفیت و مرغوبیت دارند زیرا متریال هایی که برای ساخت آنها مورد استفاده قرار می گیرند تا حدودی با یکدگیر متفاوت می باشند.

علاوه بر موارد مذکور، این محصولات سایز بندی های گوناگونی داشته و انتخاب ابعاد آنها تابع سلیقه و نظر مشتری گرامی است.

تابلو های قلم زنی را از لحاظ اندازه می توان به 3 دسته کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم نمود که هر کدام از آنها خصوصیات و ویژگی ها منحصر به فرد خود را دارد.

طرح هر تابلو با تابلوی دیگر متفاوت است اما تمامی طرح ها بسیار زیبا و شکیل بوده و می توانند توجه هر مشتری و خریداری را به سوی خود جلب نمایند.

قاب تابلو ها می تواند فلزی و یا چوبی باشد. واضح است که قاب های فلزی معمولا از دوام کمتری برخوردار بوده و زود تر از قاب های فلزی مخدوش می شوند.

باید بدانید که طرح هایی که بر روی این تابلو ها حک می شوند می توانند به شکل برجسته و یا ساده باشند. طرح های برجسته معمولا از محبوبیت بیشتر در میان مشتریان برخوردار بود زیرا جلوه بسیار زیبایی را به تابلو می بخشند.

طرح های معمولی نیز طرفداران خاص خود را دارند و با وجود ساده بودن می توانند در تابلو های گوناگون استفاده شوند.

فروشنده انواع تابلو قلم زنی مسی در تهران

فروشنده انواع تابلو قلم زنی مسی در تهران
اگر شما نیز تمایل به کسب اطلاعات بیشتری درباره ی شرایط ثبت سفارش و قیمت خرید تابلو قلم زنی دارید، چندین راه برای شما وجود دارد.

یکی از این راه ها مراجعه به لیست قیمت روز است. با مشاهده لیست قیمت می توانید تابلو متناسب با بودجه و سلیقه خود را خریداری کرده و در هزینه های جانبی و اضافی خود صرفه جویی نمایید.

فروشنده تابلو قلم زنی مسی تنوع گوناگونی از آنها را برای مشتری فراهم آورده و فروش تابلو قلم زنی را به صورت عمده و جزئی انجام می دهد. قیمت هر تابلو با توجه به کیفیت متریال استفاده شده و نوع طرح و ابعاد آن متغیر است و نمی توان نرخ ثابت و مشخصی را برای آنها تعیین نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *