کار خاتم کاری بسیار با ارزش و گرانبها و دیدنی هستند و جلوه ی خاصی به منزل شما می دهند. جذابیت بیش از حد این کار ها آنقدر بالاست که این روزها جایگزین بسیاری از لوازم تزیینی شده اند. یکی از این لوازم خاتم کاری شده پیپ خاتم کاری شده است که قیمت بسیار مناسبی برای آن در نظر گرفته ایم.

قیمت خرید پیپ خاتم کاری شده

مدل های پیپ خاتم کاری شده

مدل های پیپ خاتم کاری شده خاتم کاری از دیرباز هنر دست هنرمندان و اساتید ماهر و زبردست اصفهان می باشد. این کارها جلوه صد چندانی به محیطی که گذاشته می شوند می دهند.

این روزها، وسایل زیادی را می توان یافت که خاتم کاری شده اند از ان جمله تابلو قاب های خاتم کاری، استکان های خاتم کاری، قوری های خاتم کاری، سماور خاتم کاری، گلدان های خاتم کاری و بسیاری دیگر .

یکی دیگر از لوازم خاتم کاری که طرفداران زیادی دارد پیپ خاتم کاری شده است که از گذشته ها نماد کلاسیک بودن و پول است.

برای خاتم کاری ابتدا طرح مورد نظر توسط طراح ماهر روی فلز یا چوب مدنظر یا هر زمینه ای که قرار است کار روی آن انجام شود کشیده می شود و سپس توسط استاد قلم گیر آن طرح با قلم های مخصوص و چکش پیاده می شود.

پیپ خاتم کاری انواع و طرح ها و مدل های گوناگونی دارد. مدل های پیپ خاتم بسیار متعدد است و شما با دیدن آن ها بهترین را که مورد سلیقه ی خودتان است را انتخاب می کنید

در خاتم کاری بیشتر تصویر  گل و باغ و مرغ و این چیزها وجود دارد و با بودن آن ها در کنار منزل خود انگار طبیعت را به خانه ی خود دعوت کرده اید. 

بودن این کار های کلاسیک در اطراف منزل هر کسی را وسوسه می کند تا یکی از این کارهای خاتم کاری شده برای منزل خود خریداری کند از ان جمله پیپ خاتم کاری شده است.

مرجع فروش پیپ خاتم کاری شده

مرجع فروش پیپ خاتم کاری شده کارهای خاتم با جذابیت زیاد و نمایی صد چندان در منزل شما و همینطور جدید بودن و تنوع طرح های روی آن ها این روزها طرفداران بی شماری پیدا کرده است. ما برای این روزها فروش ویژه ی کارهای خاتم کاری داریم شما می توانید با مراجعه به سایت و دیدن مرجع فروش کارهای خاتم کاری ما از جمله پیپ خاتم کاری از آن ها بازدید کنید و مورد دلخواه خود را انتخاب کنید و سفارش دهید. با توجه به استقبال زیاد طرفداران کار خاتم کاری ما در مراکز خرید خود فروش پیپ خاتم کاری را در اولویت کار خود قرار داده ایم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *