یکی از هنرهای بارز و برجسته ایرانیان خاتم‌کاری می‌باشد که در گذشته برای زیبا کردن اماکن مذهبی و مساجد از این هنر استفاده می‌شده است، اما با ذوق و سلیقه هنری بسیاری از هنرمندان از آن برای موارد زیادی استفاده می شود، یکی از موارد زیبای این هنر، آینه خاتم کاری می‌باشد که بسیار زیبا و پر جلوه می باشد، از این‌رو فروش آینه کنسول خاتم کاری به‌صورت حضوری و غیرحضوری از طریق این سایت امکان‌پذیر می باشد. 

فروش آینه کنسول خاتم کاری

خصوصیات محصولات خاتم کاری مرغوب

خصوصیات محصولات خاتم کاری مرغوب هنر خاتم ‌کاری این روزها بر روی محصولات مختلفی مانند چوب، استخوان، صدف و غیره انجام می‌شود و دارای انواع مختلفی از جمله آینه خاتم‌ کاری، تابلو، قندان، تخته نرد، میز و موارد زیاد دیگری می باشد. 

هنر خاتم‌ کاری هنری زیبا و بسیار ظریف و پر حوصله می‌ باشد و هنرمندان این عرصه با دقت و ظرافت خاصی اقدام به این کار می‌کنند. 

در این بخش به معرفی خصوصیات محصولات خاتم‌ کاری مرغوب می پردازیم تا اگر قصد خرید این محصولات شیک و زیبا را دارید با شناخت این ویژگی ‌ها بتوانید محصولی باکیفیت و مرغوب خریداری نمایید. 

در هنر خاتم‌ کاری نباید هیچ‌گونه جای خالی بر روی سطح باقی بماند و سطحی که بر روی آن خاتم‌ کاری انجام‌ شده است باید کاملاً صاف و بدون هیچ‌گونه خلل و فرج و یا فضای خالی باشد. 

درطول زمانی که از محصولات خاتم ‌کاری استفاده می شود هیچ‌ گونه تغییر رنگی نباید داشته باشد و باید از رنگ های مرغوب و با کیفیت برای این آثار هنری استفاده شود. 

یکی دیگر از خصوصیات بارز هنر خاتم ‌کاری مرغوب، قرینه بودن همه اشکال و طرح‌ های موجود بر روی آن می‌باشد. 

هر چه اشکال هندسی و نقش ‌های خاتم ‌کاری ریز باشد از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است و ارزش بیشتری دارا می‌باشد. 

درطول انجام این هنر ترمیم و بتونه کاری بر روی سطح انجام می‌شود، در یک نمونه کالای خاتم ‌کاری شده نباید آثاری از این قبیل فعالیت‌ها مشهود باشد. 

برای شفاف بودن و درخشش زیبای این هنر از لایه پلی استر بر روی آن استفاده می‌گردد که شفافیت و براقیت این کار نشان از نهایت دقت در استفاده از لایه پلی استری می‌باشد. 

مصالح به کار رفته مرغوب و یکنواختی رنگ از دیگر خصوصیات این کالای زیبا می باشد. 

قیمت نهایی آینه خاتم کاری

قیمت نهایی آینه خاتم کاری المان‌ های متعددی بر قیمت نهایی آینه خاتم‌ کاری تاثیر می‌گذارد، عواملی همچون ابعاد آینه، میزان نقش‌هایی که بر روی آن کار شده است، کیفیت آینه خاتم کاری و استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب و همچنین نوسانات بازار بر قیمت نهایی این محصول تأثیر می‌گذارد. 

برای دریافت قیمت آینه خاتم کاری می‌توانید از طریق این سایت با پشتیبان ما تماس گرفته و از قیمت نهایی آن، نحوه سفارش و نحوه خرید اطلاعات لازم را کسب نمایید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *