در فروشگاه فروش تابلو قلم زنی بیضی انواع این محصول در طرح ها و اندازه های مختلفی به فروش می رسد که شما عزیزان بسته به نوع سلیقه خود و برای دیزاین خانه خودتان می توانید جهت تهیه این تابلو به فروشگاه ما مراجعه فرمایید. این تابلو ها از بالاترین کیفیت و همچنین با زیبا ترین نقش نگار ها به وسیله استادان حرفه ای در این زمینه ساخته شده اند تا شما عزیزان بتوانید زیباترین تابلو های قلم زنی را تهیه فرمایید.

فروشگاه فروش تابلو قلم زنی بیضی

مشخصات تابلو قلم زنی بیضی

مشخصات تابلو قلم زنی بیضی به طور کلی تابلو قلم زنی یکی از محصولات یا بهتر بگوییم هنر دست هنرمندان و استادان ایرانی می باشد که کاری شگفت انگیز و فوق العاده را به نمایش گذاشته و حتی این محصولات را نقاط مختلف جهان صادر می نمایند که از طرفداران ویژه ای نیز برخوردار می باشد.

این تابلو ها از اندازه ها و اشکال مختلفی برخوردار می باشند که یکی از آنها شکل بیضی می باشد.

اگر بخواهیم از مشخصات تابلو قلم زنی به خصوص شکل بیضی برایتان بگوییم باید این گونه آغاز کنیم که در ساخت و طراحی این تابلو ها که از جنس مس می باشند از مرغوب ترین مس ها استفاده شده است که حساسیت انتخاب مواد در ساخت و طراحی تابلو قلم زنی بیضی بسیار بالا بوده و حتما باید توسط اساتید حرفه ای و کار بلد صورت بگیرد.

در ساخت و طراحی تابلو های قلم زنی بیضی از نقش و نگار های ویژه ای به کار می رود تا با حالت بیضی تابلو هم خوانی کامل داشته باشد.

در ساخت و طراحی این تابلو ها از ظرافت خاصی بهره گرفته شده است و نوع قلمی که برای ساخت این تابلو ها به کار گرفته شده است، قلم های کاملا تخصصی بوده و به هیچ عنوان قلم های معمولی به کار گرفته نمی شود.

و در کل باید بگوییم که مشخصه بارز این تابلو ها این می باشد که از طرفداران بیشتر نسبت به دیگر اشکال تابلو های قلم زنی برخوردار بوده و مردم از این شکل تابلو بیشتر استقبال می نمایند.

قیمت خرید تابلو قلم زنی بیضی

قیمت خرید تابلو قلم زنی بیضی

حال با توجه به شناختی از تابلو های قلم زنی به خصوص بیضی می خواهیم از فروشگاه خودمان که واقع در شهر اصفهان می باشد برایتان بگوییم که شما عزیزان می توانید قیمت خرید تابلو ها را در وب سایت فروشگاه ما به دست اورید.

ما افتخار این را داریم که با ارائه مدل های مختلف و با کیفیت از این هنر زیبای ایرانی در خدمت شما عزیزان باشیم تا بتوانید تابلویی مناسب با سلیقه خودتان و با قیمت مناسب تهیه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *