فروشندگان سینی مسی خاتم کاری را همراه با کیفیت و مرغوبیت بالا در بین توزیع می کنند. این محصول در طرحها و اشکال مختلفی تهیه شده اند که نگاه همه عموم را به خود جلب کرده اند. افرادی که به دنبال این کالای زیبا و جذاب هستند کافی ست به طور مستقیم با فروشندگان ما در ارتباط باشند  تا سینی مسی خاتم کاری مورد پسند خود را با هزینه کم و با صرفه از ما خریداری کنند. 

فروشندگان سینی مسی خاتم کاری

مشخصات سینی خاتم کاری مسی

مشخصات سینی خاتم کاری مسی مطلب امروز ما در مورد مشخصات سینی  خاتم کاری می باشد مخاطبین عزیز اگر می خواهید اطلاعات زیادی را از این کالا به دست آورید تا پایان مطلب همراه ما باشید.
سینی مسی خاتم از خانواده ظروف مسی می باشند و به خاطر ظاهر زیبای خود نسبت به سایر سینی های دیگر طرفداران زیادی را به دور خود جمع کرده اند.
همچنین وزن سینی مسی از سایر سینی های دیگر بیشتر است و ارزش مادی آن نیز بیشتر می باشد. مس از فلزاتی می باشد که بعلاوه مصرف در ساخت صنایع دستی کاربرد های فراوانی را به همراه دارد.
این مس به دلیل چند برابری خاصیت چکش پذیری و دارای خاصیت های انعطاف پذیری و ویژگی های مناسب به طور جداگانه در برخی از رشته های صنایع دستی از مس و خاتم کاری به دست می آید.
استادان هنرمند پس از ساخت سطوح مسی خاتم کاری که قطعات مثلثی شکل هستند را آماده کرده و بر روی نوار های نازک آن را می چسبانند تا یک اشکال مطلوب و منظم به دست آید.
سپس نوار های خاتم کاری با دقت بر روی سطح کار قرار گرفته و چسبانده می شود این کار تا آخر ادامه پیدا می کند تا سطح پوشش داده شود.
کلام آخر برای این که این ظروف بهتر نگهداری شوند و عمر طولانی داشته بشند کافی ست تا آن را در جایی که رطوبت کمتری یافت می شود نگهداری شود.

قیمت خرید سینی مسی خاتم کاری

قیمت خرید سینی مسی خاتم کاری قیمت خرید سینی مسی خاتم کاری در حال نوسان می باشد. این ظروف مسی خاتم کاری توسط استادان هنرمند با کار دست به تولید می رسد.
و از سایر ظروف های سینی مسی دیگر گنان تر هستند. افرادی که به این کالا نیازمند هستند کافی ست به صورت مستقیم با مشار خرید در ارتباط باشند.
تا از نزدیک شاهد انواع مختلفی سینی خاتم کاری با کیفیت و استاندارد های لازم نیز باشند. نگران هزینه بالای محصول نباشید ما محصول مورد نظر را از درب کارخانه با قیمت های استثنایی و شگفت انگیز به شما عزیزان ارائه می دهیم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *