گلدان مسی دارای مدل های بسیار متنوع و زیبا است که در تولید آن از هنر خاتم کاری استفاده می شود. فروشنده گلدان صراحی مسی خاتم کاری محصولات خود را با مناسب ترین قیمت در دسترس مشتریان قرار می دهد.

فروشنده گلدان صراحی مسی خاتم کاری

مشخصات گلدان صراحی مسی خاتم کاری

مشخصات گلدان صراحی مسی خاتم کاری گلدان از وسایل بسیار کاربردی است که می توان به عنوان تزئینات از آن در دکوراسیون استفاده نود. این محصول از مواد اولیه مختلفی تولید می شود که مس از بهترین آن می باشد. ظروف مسی از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند و حتی دارای خواص و فواید نیز می باشند.

در تهیه گلدان صراحی مسی از هنرهای مختلفی مانند خاتم کاری استفاده شده است. خاتم کاری هنری است که در آن اشیا بر روی سطح ظرف به صورت مثلثی در کنار یکدیگر چیده می شوند و جلوه بسیار زیبایی دارد.

از مشخصات این گلدان می توان به تنوع در طرح و مدل و ابعاد اشاره نمود که بسیار گوناگون می باشد و می توان به صورت سلیقه ای آن را انتخاب نمود. با استفاده از یک دستمال نمناک می توان گرد و غبار را به آسانی از روی آن پاک نمود.

در تولید این گلدان از روکش لاکی استفاده شده است که در برابر ضربه بسیار بسیار مقاوم می باشد. وزن این محصول بسیار سبک است و می توان به راحتی آن را انتقال داد. این محصول به عنوان یک هنر دستی به کار برده می شود.

قیمت گلدان صراحی مسی خاتم کاری شده

قیمت گلدان صراحی مسی خاتم کاری شده بسیاری از افراد قبل از خرید گلدان مسی خاتم کاری شده صراحی به قیمت آن توجه می کنند. این محصول با قیمت های بسیار مناسب به فروش می رسد که امکان خرید آن برای همه افراد وجود دارد. در واقع کیفیت محصول نشان‌ دهنده قیمت آن است و هر چه درجه کیفی کالا بالا باشد قیمت های بیشتری را به خود اختصاص می‌ دهد.

این محصول در کارخانه جات متعدد تحت فرآیندهای مختلفی تولید می شود که مخارجی را از خود به جا می گذارد. این مخارج به همراه هزینه مواد اولیه تاثیر بسیار زیادی در نرخ نهایی کالا دارد. همچنین اگر به صورت عمده و یا مستقیم محصول را خریداری کنید می توانید قیمت آن را کاهش دهید.

این کالا با قیمت ارزان در دسترس می باشد که می توانید برای تهیه آن با استفاده از شماره های زیر با کارشناسان فروش ارتباط برقرار نمایید. فروشندگان همه روزه در دسترس هستند و تازه ترین ویژگی ها و اطلاعات کالا از جمله نرخ روز را در دسترس مشتریان و خریداران قرار می دهند. فروش بالای کالا موجب کاهش قیمت آن می شود که این محصول از این قضیه مستثنی نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *