صندوقچه جواهرات خاتم کاری شده جزو آن دسته از می توان گفت زیور آلات زیبای خاتم کاری شده است که توجه هر کسی را به خود جلب می کند و باعث زیباتر شدت منزل ما و یا حتی نگهداری وسایل درون آن و یا هدیه دادن به کسی می شود.

فروشنده صندوقچه جواهرات خاتم کاری

ابعاد صندوقچه جواهرات خاتم کاری

ابعاد صندوقچه جواهرات خاتم کاری ابعاد صندوقچه خاتم کاری ۱۱ سانت در ۹ سانت و نیم است. این صندوقچه بسیار زیبا است و شما در منزل می توانید به عنوان کادو از آن استفاده کنید.

اگر شما فردی هستید که علاقه مند به دادن کادو به دیگران می باشید میتوانید این صندوق زیبا را کادو دهید درون آن وسایل با ارزشی گذاشته و به هر کس که به اندازه ی ارزشی که نزد شما دارد صندوقچه با وسیله ای که درون آن گذاشتید هدیه دهید.

این صندوقچه ها بسیار شکیل می باشند و درب آن ها به صورت قوس دار است که باعث می شود فضای باز بیشتری داشته باشند . لایه ی داخلی ان نیز از جنس مخمل است که سبب می شود وسیله ای که داخل ان گذاشته اید ایمن باشد و صدمه ای نخورد.

برای ساخت این صندوقچه ابتدا چند لایه برنج ده سانتی را کنار هم می چسبانند سپس با دستگاه پرس آن چنان به هم فشار می دهند از اطراف که گویی این تکه یکی شده و درون هم قرار می گیرند سپس آن ها را به نوار های کوچکی برش می زنند و روی صندوق قرار می دهند و در نهایت لایه ای از پلی استر برای صدمه ندیدن و زیباتر دیده شدن خاتم کاری ها روی آن می کشند.

باید گفت تمام لوازم خاتم کاری شده بسیار شیک و کلاسیک بوده و ظاهری جذاب به منزل می دهند این کارها علاوه بر شیک بودن سنتی هم به نظر می رسند که بسیاری از افراد این وسایل سنتی را از ظروف جدید امروزی بیشتر می پسندند‌.  

این وسایل سنتی دکوری و قابل استفاده شیک که در عین سنتی بودن کلاسیک هم هستند قیمت مناسبی دارند و چهره ی زیبایی به منزل شما خواهند بخشید.

قیمت صندوقچه جواهرات خاتم کاری

قیمت صندوقچه جواهرات خاتم کاری همانطور که پیش تر گفتیم تمام وسایل خاتم کاری شده بسیار زیبا هستند و هر فردی با دیدن ان ها علاوه بر لذت بردن به عمق دوران های گذشته می رود. این کارها  مخصوصا (قیمت صندوقچه جواهرات) قیمت مناسبی نسبت به ظروف پر زرق و برق امروزی که هیچ گذشته ای را با خود یدک نمی کشند دارند.شما می توانید از فروشگاه هاز ما این صندوقچه زیبا را تهیه کنید و از داشتن ان در منزل لذت ببرید یا به دوستان خود هدیه دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *