ما در این مجموعه اینترنتی به عنوان فروشنده ساعت خاتم کاری هشت ضلعی به فعالیت مشغول بوده و این ساعت اصیل و بی نظیر را در اختیار کسانی که به هنرهای سنتی و دستی ایران علاقه دارند قرار می دهیم. این ساعت یکی از صنایع دستی کهن اصفهان می باشد که هنرمندان اصفهانی با استفاده از مراحل پیچیده، تلاش بسیار و دقت فراوان این اثر هنری و ماندگار را خلق نموده اند.

فروشنده ساعت خاتم کاری هشت ضلعی

جنس قاب ساعت خاتم کاری هشت ضلعی

جنس قاب ساعت خاتم کاری هشت ضلعی هنر خاتم کاری یکی از هنرهای سنتی و اصیل کشورمان است که مهد اصلی آن در شهر اصفهان می باشد. ما در این شهر شاهد حضور هنرمندان خلاق و خوش ذوقی هستیم که با استفاده از دانش و تجربه خویش و همچنین مهارت و خلاقیتی که در این زمینه دارند، اقدام به تولید زیباترین نمونه هنرهای خاتم کاری کرده‌اند.
یکی از بهترین نوع این محصولات، ساعت خاتم هشت ضلعی می باشد؛ این ساعت از کنار هم چیده شدن منظم و دقیق اشکال هندسی بر روی یک سطح خاص به دست می آید و یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن این است که ظرافت بالایی در ساخت آن به کار رفته است.
جنس قاب ساعت خاتم معمولاً از چوب ساخته می‌شود و چوب درختانی مانند گردو، عناب، نارنج، آبنوس و کبوده برای این کار بسیار مناسب هستند. البته برخی از هنرمندان خاتم کار، ساعت خاتم را بر روی سطح فلزاتی مانند مس و برنج هم کار می‌کنند.
این ساعت در ابعاد مختلفی تولید می شود، اما یکی از پرفروش ترین نوع آن که معمولاً برای محل کار و منزل مناسب است، دارای ابعاد ۴۹ سانتیمتر عرض و ۴۹ سانتی متر ارتفاع می باشد و پوشش روی آن از جنس شیشه تشکیل شده است.

خرید ساعت خاتم کاری هشت ضلعی

خرید ساعت خاتم کاری هشت ضلعی معمولاً کسانی که به هنرهای سنتی علاقه فراوانی داشته و دکوراسیون منزل و محل کار خود را با لوازم سنتی دیزاین کرده‌اند، از طرفداران اصلی محصولات خاتم‌کاری بوده و اقدام به خرید ساعت خاتم کاری هشت ضلعی نموده و از زیبایی و جذابیت بی نظیر آن نهایت بهره را می برند.
نکته قابل توجهی که در این زمینه وجود دارد این است که خریداری هنرهای ماندگار ایران (مانند ساعت خاتم کاری شده) نه تنها جنبه تزئینی و دکوری برای فضای داخلی خانه یا محل کار دارد، بلکه به عنوان یک امر حمایتی از کالاهای داخلی کشورمان نیز مطرح می شود؛ حمایت از هنرمندانی که سالهاست با تمام عشق و علاقه خویش به انجام این کار مشغول هستند و زیباترین هنرها را خلق کرده و در دسترس علاقمندان قرار می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *