فروشنده  تابلو قلم زنی مسی  در تلاش هست تا محصولی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را در اختیار مشتریان قرار دهد. فروش تابلو قلم زنی مسی بازار داغ و پر رونقی دارد. برای خرید تابلو قلم زنی مسی اصل می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید.

فروشنده تابلو قلم زنی مسی

مدل های تابلو قلم زنی مسی

مدل های تابلو قلم زنی مسی

تابلو قلم زنی هنر اصیل ایران می باشد. از زمان صفوی ساخت آن در اصفهان و زنجان آغاز شد. تابلو قلم زنی در مدل و طرح های گوناگون ساخته می شود‌، مدل های تابلو قلم زنی بیشتر به شکل دایره، مربع، مستطیل و  لوزی می باشد.

در ابعاد مختلف تولید می شود. طرح های به کار رفته در این نوع تابلو بیشتر برانگیخته از فرهنگ و تاریخ تمدن ایران می باشد، بیشتر از طرح های تمدن هخامنشی و تمدن های گذشتگان در طراحی این تابلو ها استفاده می شود.

همچنین از آیات قرآن و گل و مرغ نیز در طراحی این تابلو ها نیز استفاده می شود. این نوع تابلو ها بیشتر به صورت صادرات می باشد. در بین کشور های اروپایی و آسیایی علاقه مندان خاص خود را دارد.

دومین کالا صادراتی در بین کشور ها و اولین سوغات ایران در بین توریست های خارج از کشور شناخته شده است. با صادرات تابلو قلم زنی مسی با طرح های تاریخی، فرهنگ و تمدن ایرانی به کشور های مختلف جهان معرفی می شود. تابلو قلم زنی در طرح های تاریخی نشان دهنده فرهنگ اصیل ایرانی می باشد. همین امر باعث شناخت تاریخ تمدن ایرانی در بین کشور های مختلف می باشد. قیمت گذاری تابلو ها بر اساس ابعاد، طرح های به کار رفته، خالص بودن مس انجام می شود. مدل های تابلو قلم زنی مسی بسیار متنوع و در طرح های مختلفی تولید می شود. این نوع تابلو ها مطابق با سلیقه هر فرد ساخته شده است، و دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

قیمت فروش تابلو قلم زنی مسی

قیمت فروش تابلو قلم زنی مسی

قیمت تابلو قلم زنی مسی به دلیل تحریم های اقتصادی و افزایش دلار و همچنین افزایش مس خاص در حال نوسان می باشد. البته باید این را در نظر داشت که ابعاد و کیفیت محصول بر روی قیمت گذاری محصول تاثیر گذار می باشد. برای خرید این محصول می توانید به صورت مستقیم و اینترنتی اقدام کنید.

خرید اینترنتی به دلیل بدون واسطه بودن از تولید کننده به مصرف کننده برای خریدار بسیار ارزان قیمت و سود آور می باشد. خرید اینترنتی مزایای بسیاری برای خریدار به همراه دارد از جمله خرید آسان و ارزان با کمترین هزینه، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی را شامل می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *