قلمزنی یکی از هنرهای اصیل ایرانی است و انواع ظروف مانند سینی و بشقاب قلمزنی و تابلوهای قلمزنی توسط هنرمندان کشور تولیدی می‌گردد. تابلو قلمزنی آنتیک یکی از محصولات هنری این رشته است که به دلیل زیبایی و ظرافت بسیار محبوب است. مراکز فروشنده تابلو قلمزنی مشبک آنتیک به صورت آنلاین فعال هستند و این محصول را عرضه می‌نمایند. 

فروشنده تابلو قلمزنی مشبک آنتیک

خرید مستقیم تابلو قلمزنی مسی آنتیک

خرید مستقیم تابلو قلمزنی مسی آنتیک

 قلمزنی بر روی متریال‌های مختلفی مانند مس، طلا، برنج و نقره انجام می‌شود. این هنر از گذشته‌های دور در شهرهای هنرپرور ایران همچون اصفهان و شیراز رواج داشته است و امروزه نیز قلمزنی به عنوان یکی از مهمترین صنایع دستی کشور ما در سطح جهان شناخته شده است.

مس از جمله مهمترین و پر استفاده‌ترین متریال‌ها در تولید محصولات قلمزنی است. هنرمندان قلمزن برای جلوگیری از آسیب سطح ظرف مسی پیش از شروع کار با مواد مختلفی مانند گچ داخل ظرف را  کاملاً پر می‎نمایند و سپس قلمزنی بر روی ظرف مسی را با تکنیک‌های مختلفی چون ریزه‌کاری و برجسته‌کاری انجام می‌دهند.

طرح‌های مختلفی بر روی ظروف و تابلوهای قلمزنی حکاکی می‌شود که عمده‌ترین آنها طرح‌های مربوط به دوران هخامنشی است مانند طرح گل و مرغ. از آنجا که مردم کشور ما یکی از هنردوست‌ترین مردم جهان هستند در خانه‌های بسیاری از ایرانیان آثارهنری از جمله تابلوها و ظروف قلمزنی وجود دارد. 

برای خرید تابلو قلمزنی مسی آنتیک و انواع دیگر تابلوها و ظروف قلمزنی مانند تابلوهای نقره و مفرغ قلمزنی می‌توان به فروشگاه‌ها و گالری‌های عرضه تولیدات هنری و صنایع دستی که در شهرهای بزرگ فعال هستند مراجعه نمود و پس از بررسی محصولات مختلف، تابلویی باکیفیت و زیبا را انتخاب کرد.

از آنجا که این گالری‌ها و مراکز فروش حضوری صنایع دستی در بسیاری از شهرهای کوچک وجود ندارد و بنابراین دسترسی بسیاری از هموطنان به آثار هنری محدود است، فروشگاه‌های آنلاین عرضه این محصولات راه‌اندازی شده‌اند.

برای خرید مستقیم و بدون واسطه انواع کالاها و محصولات هنری در حوزه قلمزنی می‌توان به مرکز فروش اینترنتی مراجعه کرد. این مراکز فروش ضمن عرضه بدون واسطه محصولات به دلیل ارتباط مستقیم با هنرمندان و تولیدکنندگان مبدأ، محصولاتی اصیل و با کیفیت را ارائه می‌نمایند.

در این مرکز فروش آنلاین، هنردوستان عزیز می‌توانند ضمن مشاهده تصاویر محصولات هنری از زوایای مختلف و بررسی جزئیات محصول مانند ابعاد تابلو و جنس متریال مورد استفاده در تولید آن و مطالعه توضیحات مربوط به طرح تابلوی قلمزنی، با توجه به سلیقه خود تابلویی زیبا را با قیمت اقتصادی خریداری نمایند. از آنجا که این مراکز واسطه‌ها را حذف می‌کنند دارای بهترین قیمت هستند. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *