فروشنده بشقاب مسی خاتم کاری، با عرضه ی مستقیم و بدون واسطه ی این کالا به مشتریان توانسته مشتریان بسیاری به خود جذب نماید. همچنین این فروشنده با سرلوحه قرار دادن شعار رعایت حقوق مصرف کننده، اقدام به فروش غیر حضوری محصولات در وب سایتش نموده تا بتواند در شرایط فعلی گشترش شیوع بیماری کرونا، سلامت مصرف کنندگان خود را تضمین کند.

فروشنده بشقاب مسی خاتم کاری

مشخصات بشقاب خاتم کاری مسی

مشخصات بشقاب خاتم کاری مسی

عموماً برای درست کردن بشقاب خاتم کاری مسی تمام سطح بشقاب را خاتم کاری نمی‌کنند. بلکه بخش‌هایی از آن را به صورت مس خالص نگه می دارند تا از تلفیق مس و خاتم کاری بتوانند طرح زیبایی به دست آورند.

برای درست کردن خاتم کاری های روی ظروف مسی عموماً از استخوان شتر، قطعات چوب و مس استفاده می نمایند تا بتوانند این ظروف را تولید نمایند. از دیگر مشخصات بشقاب خاتم ابعاد مختلف آن ها می باشد که در قطرهای 20، 25، 35 و … به بازار عرضه شده اند.

خرید مستقیم بشقاب مسی خاتم کاری

خرید مستقیم بشقاب مسی خاتم کاری برای خرید بشقاب مسی می توانید به نمایندگی های عرضه کننده ی مستقیم این محصول از تولیدی مراجعه نمایید. با این کار واسطه ها از این میان حذف می شوند و شما می توانید این محصول را با قیمت مناسب تری تهیه نمایید. این نمایندگی ها با ارائه ی این محصول به دو صورت آنلاین و حضوری، سعی نموده اند که مشتری بتواند راحت ترین روشی که جهت تهیه ی کالا مناسب می بیند را انتخاب نماید و سپس اقدام به تهیه ی این محصول کند.

توزیع این بشقاب در تمامی شهرهای ایران صورت می پذیرد تا مشتریانی که در سراسر کشور قصد تهیه این محصول را دارند، بتوانند به راحتی آن را تهیه نمایند.

البته امروزه اکثر مردم روش های قدیمی و سنتی جهت خرید کالا را روشی غیر ضروری و کم بازده جهت خرید می دانند. چرا که در این روش می بایست به شکل حضوری به مراکز پخش و مغازه ها مراجعه نموده  و بعد از دیدن نمونه های مختلف و پرسیدن قیمت هر یک از آن ها اقدام به خرید آن کالا نمود.

این روش رفته رفته بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری این روش غیر متمدنانه می پندارند و اکثریت مردم گرایش به خرید آنلاین محصولات پیدا کرده اند. چرا که در خرید آنلاین مزایای بسیار زیادی نصیب مشتری و خریدار می‌شود که در خرید حضوری این مزایا وجود ندارد.

از جمله مزایای خرید آنلاین می توان به این ویژگی اشاره کرد که در سایت های اینترنتی که کار فروش محصولات را انجام می دهند، به صورت مشخص از محصول عکس تهیه شده است. به طوری که گویی که مشتریان آن را در مقابل خود می بیند و به راحتی می توانند با بررسی زوایای مختلف محصول، مشاهده قیمت، مقایسه مدل های گوناگون با یکدیگر و بسیاری موارد دیگر به راحتی در منزل اقدام به تهیه محصول نمایند.

ولی در خرید حضوری برای انجام هر یک از این کارها نیاز به صرف زمان انرژی، هزینه رفت و برگشت، تحمل ترافیک بالای شهری و غیره می باشد که همگی این عوامل دست به دست هم می دهند و موجب می‌شوند که قیمت تمام شده کالا در خرید غیر حضوری بسیار مناسب تر از خرید حضوری برای مشتری تمام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *