عرضه گلدان صراحی مسی خاتم کاری در ایران در شکل و اندازه های مختلفی صورت می پذیرد زیرا تولیدات خاتم کاری از گذشته در ایران طرفداران و علاقه مندان بسیار زیادی داشته است و معمولاً جزو تولیدات صنایع دستی مرزوبوم ایرانی است. برای تهیه محصولات خاتم کاری مسی از تلفیق نقاشی میناکاری و خاتم کاری استفاده می شود که جلوه خاصی به این ظروف می بخشد.

عرضه گلدان صراحی مسی خاتم کاری

مدل های گلدان صراحی مسی خاتم کاری

مدل های گلدان صراحی مسی خاتم کاری مدل های گلدان صراحی خاتم کاری بسیار متنوع است. نظیر طرح های بشقاب و خاتم کاری، برای تهیه این ظروف از نقش های مینیاتوری گل و مرغ استفاده می ‌شود و تصاویر شکار و… روی آنها تعبیه می گردد.

کیفیت پلاک های مورد استفاده در صراحی این گلدان ها و  طراحی که برای آن در نظر گرفته می ‌شود توسط هنرمندان صنعتی تعیین می ‌گردد.

سبک طراحی مسی خاتم کاری بسته به منطقه تولیدی آن در ایران به سه دسته تقسیم می ‌شود:

  1. سبک اصفهان
  2. سبک شیراز 
  3. سبک تبریز

در مدل ‌هایی که به سبک اصفهان معروف هستند معمولاً بعد از اجرای نقش روی بدنه ظرف، شروع به برجسته‌ سازی و کف سازی آنان می ‌کنند و در سبک ‌های شیراز برجستگی ‌های عمیق‌تری روی ظروف ایجاد می ‌کند که حالت سه بعدی به خود می ‌گیرند و ظرافت خاصی دارند.

در سبک‌ های تبریزی طرح های ساخت  کم عمق در نظر گرفته می شود.

این نوع گلدان ها معمولاً در سایز های متفاوت قابل عرضه به بازار است. گلدان های صراحی خاتم کاری در بازار به صورت لعابی از مس و نقره یا قلع پوشانده می شود.

 گلدان های صراحی مسی خاتم کاری برای ایجاد دکوراسیون های سنتی، کاربرد گسترده به خود اختصاص دادند و باعث ایجاد زیبایی چشم نواز و جلوه نمایی هنر دست هنرمندان ایرانی می درخشند.

فروش گلدان صراحی مسی خاتم کاری

فروش گلدان صراحی مسی خاتم کاری فروش گلدان مسی خاتم کاری تولید شده در سبک های مختلف با قیمت های متفاوتی دیده می شود. همان طور که در مبحث قبل تر اشاره کردیم قیمت خرید این صنایع دستی با یک  دیگر کاملاً متفاوت است زیرا دارای نمونه های متفاوتی هستند که از جنبه های مختلف با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

قیمت این اجناس با توجه به سایز و ابعاد، طرح، مواد به کار رفته، کیفیت کار و نوع سبک تعیین می شوند. ارائه این ظروف در طیف قیمتی گسترده ‌ای به بازار ارائه داده می ‌شود و در راستای این موضوع با هر بودجه قابل تهیه هستند.

روش های زیادی برای خرید گلدان صراحی مسی خاتم کاری وجود دارد که شما می توانید برای دریافت این روش ها با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *