تابلو قلم زنی یکی از برترین صنایع دستی تولید شده در ایران است. ورقه های فلزی در ابعاد مختلف که معمولاً از جنس مس و برنج تولید می شوند، بستر انجام تابلو به شمار می ‌آیند. این تابلو ها در اشکال مختلف تولید می شوند. تابلو های به شکل مربع و مستطیل و همچنین تابلوهای بیضی شکل عمده ترین نمونه های تابلو قلم زنی بیضی را تشکیل می دهند. برای آشنایی بیشتر با این محصول و نحوه خرید و فروش آن در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شرکت عرضه تابلو قلم زنی بیضی

کیفیت جنس تابلو قلم زنی بیضی

کیفیت جنس تابلو قلم زنی بیضی مهمترین عامل تاثیر گذار در قیمت و کیفیت این محصولات میزان ظرافت در کار و نوع طرح ایجاد شده بر روی صفحه فلزی می باشد. کیفیت صفحه فلزی و میزان چکش خواری آن در تصویر نهایی ایجاد شده تاثیر بسزایی دارد. برای اینکه بتوان یک تابلوی با کیفیت را با استفاده از هنر قلم زنی تولید کرد باید مراحل مختلفی طی شود که جز فرآیند تولید این تابلو ها می باشد.

جنس تابلو قلم زنی می تواند در حالت عادی مس و یا برنج باشد. اما برخی از علاقمندان این محصولات که می خواهند نمونه های گران قیمت آن را تهیه کنند سفارش ساخت تابلو قلم زنی از جنس طلا را نیز به صورت خصوصی ثبت می کنند.

نمونه بیضی شکل این محصولات یکی از موارد مورد توجه بسیاری از خریداران می باشد. مهارت بالای استاد کار قلمزنی که آشنایی کافی با ابزار این کار را داشته و قدرت تجسم بالایی داشته باشد گاها طرح ها و نقوش بی‌ نظیری را بر روی این تابلو ها رقم می زند.

فروش عمده تابلو قلم زنی بیضی

فروش عمده تابلو قلم زنی بیضی علاقه مندان به تابلو های قلم زنی در داخل ایران و خارج از ایران سفارش تولید این محصولات را به صورت اینترنتی ثبت می کنند. بسیاری از تولید کنندگان این محصولات که هنرمندان با سابقه قلم زنی در کشور هستند، محصولات خود را با قیمت های مناسب به خریداران آن در خارج از کشور می فروشند.

شرکت فروشنده این محصولات با داشتن اطلاعات کافی در زمینه انواع تابلو قلمزنی و شناخت برترین تولید کنندگان آن در سطح کشور می ‌تواند مجموعه‌ ای از بهترین تابلو های قلم زنی را جمع ‌آوری کرده و در اختیار خریداران آن قرار دهد. فروش عمده تابلو توسط این شرکت در بیشتر مواقع به صورت اینترنتی انجام می‌شود و با توجه به اعتماد مشتریان و خریداران به‌دلیل سوابق مثبت فروشنده، روند خرید و فروش محصول برای خریدار و فروشنده تسهیل می گردد.

داشتن تجربه کافی در زمینه خرید و فروش این محصولات یکی از مواردی است که برای خرید نمونه های اصلی آنها ضروری به نظر می رسد. با برقراری ارتباط با مشاوران فروش اینترنتی از طریق این درگاه می توانید نمونه های با کیفیت این محصولات را به قیمت مناسب خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *