آینه شمعدان خاتم کاری اصفهان از مدل های پرطرفدار بین زوج های جوان است. این محصول از نظر شکل ظاهری و کیفیت تنوع بسیاری دارد که ما به معرفی چند نمونه از پرفروش ترین آنها می پردازیم. همچنین به عنوان شرکت عرضه آنلاین، آماده همکاری با خریداران عمده و مراکز صادراتی این محصولات در بازار داخلی و بین المللی خواهیم بود. در مورد بهترین شیوه استعلام قیمت و خرید مستقیم از تولید کننده چه اطلاعاتی دارید؟شرکت عرضه  آینه شمعدان خاتم

مدل های آینه شمعدان خاتم کاری

مدل های آینه شمعدان خاتم کاری خاتم کاری به عنوان یکی از هنرهای دستی و اصیل اصفهان در انواع ظروف و لوازم خانگی دیده می شود. استفاده از نقوش سنتی و مدرن در خاتم کاری موجب شده تا محصولات تولیدی در این زمینه جزء نمونه های پرطرفدار باشند. یکی از این محصولات، انواع آینه شمعدان خاتم کاری شده هستند. در تولید آینه و شمعدان ها معمولاً از چوب گردو و نارنج به عنوان پایه های اصلی کار استفاده می کنند. مفتول برنج و استخوان شتر و فوفل نیز از دیگر ملزومات و مواد اولیه برای تهیه یک ست سنتی و زیبای آینه شمعدان هستند.
مدل های آینه شمعدان، طرح و رنگ های متنوعی را در بر می گیرند. آینه مستطیلی شکل با دو عدد شمعدان پنج شاخه یکی از پرطرفدارترین های بازار است. برخی مدل ها نیز دارای کنسول هستند. این ست شامل یک عدد کنسول کشودار با طول 120 سانتی متر، دو عدد شمعدان تک یا سه شاخه ای و یک عدد آینه مستطیلی است. آینه شمعدان مدل گرد نیز یکی دیگر از طرح های ساخته شده است که اغلب با رنگ زمینه قهوه ای و سبز و آبی تولید می شود. سایز استاندارد انواع آینه در این سرویس ها معمولاً 40*30 سانتی متر است که با توجه به سفارش مشتری می تواند متغیر باشد.

مرکز فروش آینه شمعدان خاتم

مرکز فروش آینه شمعدان خاتم خرید و فروش آینه شمعدان خاتم کاری اصفهان به صورت محدود و کاملاً تخصصی صورت می گیرد. به این معنی که این محصولات در تمامی استان ها و گالری های فعال عرضه و یافت نمی شوند. همین امر موجب شده تا سازندگان و فروشندگان مستقیم به صورت آنلاین و اینترنتی اقدام به عرضه این محصولات نمایند. در مرکز فروش آینه آنلاین کلیه مدل های تولیدی با قیمت کف بازار و مستقیم برای خریداران و فعالین بازار ارسال می شود.
بعد از انتخاب طرح و مدل، سفارش آنلاین و دریافت محصول، مهمترین نکته شیوه نگهداری و حفاظت از آینه و شمعدان ها با هدف افزایش عمر مفید و شکل ظاهری آنها است. برای این منظور همواره باید نکات ایمنی و فاکتورهای زیر را مدنظر قرار دهید:

  • برای تمیز کردن سطح خاتم کاری شده آینه و شمعدان حتما از دستمال نخی استفاده کنید.
  • بکارگیری شوینده های قوی و پاک کننده ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
  • از گذاشتن آینه در مجاورت نور آفتاب و محیط های گرم خودداری کنید.
  • حتی الامکان سعی کنید که هر چند ماه یکبار با روغن های طبیعی مانند زیتون، سطح کار را تمیز و براق کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *