یکی از مسائلی که برخی افراد به آن توجه می کنند، این است که می خواهند خانه ای متفاوت تر از همه داشته باشند، خانه ای که پر از وسایل و ابزارهای دکوراتیو زیبا باشد.  در هر صورت یکی از ابزاری که با آن می توان دیوار خانه را به بهترین شکل آراست، تابلو قلمزنی شیک می باشد که با طرح های چشمگیری مانند طرح گل و مرغ همراه بوده و می توانید این تابلو را به راحتی خریداری نمایید.خرید تابلو قلمزنی طرح گل و مرغ شیک

معرفی مهمترین سبک های قلمزنی

معرفی مهمترین سبک های قلمزنی هنر قلمزنی از هنرهای قدیمی و ریشه دار ایرانی است که آن را در گروه هنرهای صناعی جای داده و با استفاده از آن نقوشی زیبا را روی سطوحی فلزی اجرا می سازند.
هر یک از این نقوش به وسیله قلم یا چکش روی سطوح مختلف حک شده و در نهایت اثر هنری چشم نوازی را روبروی دیدگان قرار می دهند.

اما موضوع دیگری که در رابطه با این هنر والای ایرانی می خواهیم عنوان نماییم، معرفی مهمترین سبک های قلمزنی است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

  1. قلمزنی به سبک حکاکی: با استفاده از قلم تیزی گوشت فلز، عملیات قلمزنی را انجام می دهند.
  2. قلمزنی به سبک مشبک کاری: با استفاده از این سبک، زمینه را از سطح فلز جدا نموده و با آن وسایل خاصی مانند چراغ های فانوسی را تولید می نمایند.
  3. قلمزنی به سبک ریزه قلمزنی: برای ایجاد نقوشی مانند طرح گل و مرغ اسلیمی، از این سبک بهره می جویند.
  4. سبک برجسته کاری: همانطور که از نام این سبک بر می آید، نقوش برجسته را روی سطوح مختلف اجرا می کنند.
  5. سبک نیمه برجسته کاری:با استفاده از قلم های معمولی، این سبک را پیاده کرده و تصاویری نیمه برجسته و زیبا را درج می کنند.

مراکز فروش تابلو های قلمزنی شیک

مراکز فروش تابلو های قلمزنی شیک انسان به طور ذاتی زیبایی را دوست داشته و از هر راهی برای نیل به این هدف وارد می شود، برای مثال یکی از کارهایی که در این مسیر انجام می دهد، این است که به سراغ وسایل تزیینی زیبا رفته و آنها را برای چیدمان در منزل شخصی اش استفاده می نماید.

از جمله‌ی این وسایل می توان به تابلوهای قلمزنی اشاره کرد که از تابلوهای سنتی و در عین حال خاص به شمار آمده و نیاز افراد را از بابت داشتن وسیله ای شیک در خانه، کاملاً برطرف خواهد کرد.
اما اگر به بهترین مرکز فروش تابلو قلمزنی که مرکز پیش رو نیز از جمله آنهاست سر بزنید، می توانید مدل های بسیار منحصر به فردی از آن را ببینید که ایده خوبی جهت انتخاب شما عزیزان خواهد بود، مانند تابلو قلمزنی برجسته که چه از بابت زیبایی و چه از بابت مرغوبیت، در سطوح بالایی قرار گرفته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *