جهت برخورداری از فروش فوق العاده تابلو قلمزنی اعلا می توانید به سایت آنلاین ما مراجعه کرده و به صورت غیر حضوری اقدام به ثبت درخواست و سفارش خود نمایید و در اسرع وقت محصول خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در محل حضور خود دریافت نمایید و از خرید خود راضی باشید. به سبب نوسان قیمت ها نمی توانیم قیمت این محصول را به طور دقیق تعیین نمود

خرید تابلو قلمزنی با طرح گل و مرغ اعلا

مراکز فروش تابلو قلمزنی اعلا

مراکز فروش تابلو قلمزنی اعلا سایت فروش آنلاین ما به عنوان یکی از مراکز عرضه تابلو قلمزنی گل و مرغ و همچنین فروش تابلو قلمزنی در سایر مدل های مختلف فعالیت می کند. 

به طور کلی هنر قلمزنی عبارتند طراحی کردن  نقش ها بر روی سطح های فلزی به خصوص طلا، نقره و برنج به کمک انواع و اقسام ابزاری که با ضربه چکش بر روی سطح اجسام فلزی نقش می بندند. 

هنگام خریدن اجسام قلمکاری شده باید یک سری از موارد را مورد نظر قرار دهید تا بتوانید کالایی مطمئن و البته اصل را خریداری نمایید، که ما در اینجا به برخی از این موارد اشاره می کنیم : بخش های برش خورده حتماً به صورت لب برگردان شده باشد. در صورتی که محصول مورد نظر تابلو است باید نوار در بخش زیرین آن قرار بگیرد. تابلو نباید دارای لبه های ناصاف باشد. اگر طرح مد نظر ما از تکرار یک نقش به وجود آمده باشد بخش های یکسان و با یک روی قلمزنی شوند. نقشه های به کار رفته بر روی تابلو باید تا حد امکان سنتی باشد. در هنگام قلم زنی در اثر فشار زیاد بر روی قلم ها سوراخ ایجاد نگردد. 

 تابلوهای قلم زنی به سبب داشتن زیبایی خاص، آن ها را به گزینه ای چشم نواز و ایده آل جهت اضافه کردن به دکوراسیون و همچنین چیدمان خانه و محل کار تبدیل می کند نقش های موجود روی زمینه از جنس فلز مس، با قلم های خیلی ظریف به وجود آمده‌اند.
افراد سازنده فضای دور طرح را اصولاً با پارچه هایی از جنس جیر و همچنین به رنگ مشکی می پوشانند تا این اثر نقره ای رنگ شکوه بیشتری پیدا کند. قلم زنی هنر ایجاد نقش های زیبا بر روی اشیایی از جنس فلز است. حوصله و دقت اصلی ترین ابزار آن می باشد.
اصولاً نقش گل و مرغ می ‌تواند به عنوان مرسوم ترین نقش های هنر قلم زنی روی خیلی از آثار فلزی اجرا گردد و این طرح ها عموما از پرطرفدار ترین طرح ها است همچنین قابل ذکر است که روش کار در هنر قلمزنی بدین ترتیب است که در ابتدا هنرمند قلم زن طرح مورد نظر خود را باید اجرا کند و آن را به وسیله یک مداد روی سطح فلزی بکشد و سپس در مرحله بعد داخل و بیرون کارش را با قیر ذوب شده پر کند و سپس بعد از این که قیر سفت گردید به وسیله چکش و قلم شروع به پیاده سازی طرح خود کند.
اصولاً از قیر برای کج نشدن تابلو یا ظرف بر اثر وارد شدن ضربه های چکش و قلم استفاده می گردد همچنین قلم های استفاده شده در این کار دارای انواع و اقسام مختلف می باشد که بر طبق طرح و شیوه کار به گونه های متفاوتی انتخاب می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *