شکلات خوری خاتم کاری یکی از محصولات تولید اصفهان می باشد که کاربردهای مختلفی دارد و افراد زیادی طرفدار آن هستند. این محصول طرفداران زیادی در داخل و خارج کشور پیدا کرده است و از بازار فروش بسیار خوبی برخوردار است. همه ساله تعداد زیادی از این محصول به سایر کشورها صادر می شود و در بازارهای خارجی نیز از بازار فروش خوبی برخوردار است.

بازار فروش شکلات خوری خاتم کاری

طرح های شکلات خوری خاتم کاری

طرح های شکلات خوری خاتم کاری شکلات خوری خاتم کاری یکی از پرطرفدار ترین ظروف می باشد. و این هنر دستی زیبا را  می توان به چند روش به فروش رساند . این شکلات خوری  در رنگ ها و مدل های مختلف می باشد و تنوع بسیار زیادی دارد .به عنوان یک دکور قشنگ و بسیار زیبا برای خانه استفاده می شود . 

این ظرف بسیار زیبا یکی از محصولات و صنایع دستی اصفهان به شمار می آید که در طرح های متنوع و زیبا تولید می شود و انواع مختلفی دارد مانند شکلات خوری خاتم هشت گوش و چهار گوش نقاشی ساده و ساده. این ظرف دارای طرح ها و نقش و نگار های مختلف است و مناسب پذیرایی برای مهمان است. این محصول با طرح مس و خاتم نقلی و مس و خاتم کوچک، متوسط و بزرگ در بازار موجود می باشد. همچنین شکلات خوری در طرح های سوپر مس و خاتم و طرح چوب، بشقاب پرنده، چهار درب خاتم چتری، پایه دار و بدون پایه تولید می شود. طرح های شکلات خوری زیبا و متنوع می باشد و توسط هنرمندان داخلی طراحی و تولید می شود.

تولید کننده شکلات خوری خاتم کاری

تولید کننده شکلات خوری خاتم کاری در کشور ما خاتم کاری یکی از هنرهایی است که عده زیادی به آن مشغول هستند و از این طریق کسب درامد می کنند. از طریق خاتم کاری محصولات زیادی با کاربردهای مختلف تولید می شود که که تولید شکلات خوری خاتم کاری یکی از آن هاست. این محصول در طرح و نقش های بسیار زیبا و جذاب در سایز و اندازه های مختلف توسط هنرمندان ایرانی تولید می شود. 

تولید شکلات خوری خاتم کاری کاری دشوار است و زمان زیادی صرف کشیدن نقش و نگار بر روی آن می شود. تولید کننده این محصول را با بهترین کیفیت تولید می کند و در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می رساند و از این طریق ارز خوبی وارد کشور می شود.

تولید کننده این محصول را با قیمت بسیار مناسب و به صورت عمده و جزئی به روش مستقیم و غیر مستقیم به فروش می رساند.این محصول را می توان به صورت مستقیم از خود تولید کننده خریداری کرد یا آن را از فروشگاه های اینترنتی تهیه کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *