تابلو قلمزنی صادراتی یکی از زیبا ترین تابلو ها می باشد.

ارایه کننده تابلو قلمزنی صادراتی در اصفهان است . با ما همراه باشید تا این محصول زیبا را به شما معرفی کنیم. و بگوییم چرا این کر زیبا چرا به کشور ای دیگر صادر می شود.

ارائه کننده تابلو قلمزنی صادراتی

انواع تابلو قلمزنی صادراتی

انواع تابلو قلمزنی صادراتی تابلو قلمزنی یکی از جدیدترین و زیبا ترین هنر دست انسان است. 

قلم زنی ساخته دست ایرانی های باستان است و از گذشته تا به امروز استقبال زیادی از این تابلو ها می کنند.

تابلو قلمزنی از قاب های خاتم کاری و ورق مس ساخته شده است.که این تابلوها در انواع مختلف قلمزنی و تولید می شود.

خوبه که بدانید هنر قلمزنی بیشتر بر روی مس، برنج و طلا صورت می گیرد.

شاید این سوال برایتان پیش آید که اصلا قلمزنی چیست؟؟ قلمزنی کنده کاری طبق طرح های از قبل آماده بر روی متریال هایی مانند مس. طلاو نقره و به وجود آوردن نقش ها و خطوطی سرشار از هن . که به وسیله ضربات چکش بر روی مس ساخته می شود.

تابلو های قلمزنی صادراتی در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته و به کشورهای دیگر صادر می شود. این تابلو های زیبا گنجینه ای از هنرهای ایرانی را در خود جای دارد. و تابلو های قلمزنی از ارزش های بالایی برخوردار است و در انواع  سایز های مختلفی عرضه می شود. و به دلیل نقش و طرح هایی که با دست روی این تابلو ها زده می شود به خارج از کشور هم صادر می شود. و جالبه که بدانید جنس اصلی پلاک تابلو های قلمزنی از مس می باشد .

انواع تابلو  صادراتی؛

  • تابلو قلمزنی گل و مرغ
  • تابلو قلمزنی شکاری
  • تابلو قلمزنی با قاب خاتم کاری 
  • تابلو قلمزنی ریز
  • تابلو قلمزنی برجسته
  • تابلو قلمزنی لیلی و مجنون
  • تابلو قلمزنی سیمرغ


مرکز پخش تابلو قلمزنی صادراتی

مرکز پخش تابلو قلمزنی صادراتی مرکز پخش تابلو قلمزنی صادراتی در اصفهان می باشد.

همان طور که در مطلب بالا گفتیم ارزش این تابلو خیلی بالا است. تابلو های قلمزنی صادراتی در ابعاد و سایز های مختلفی بسته بندی و به کشور های دیگر صادر می شود.

مرکز پخش این نوع تابلو ها بیشتر در غرفه های سنتی عرضه بازار می شود و این صادرات برای کشور مان ایران بسیار مفید و عالی است. و به اقتصاد کشورمان کمک شایانی می کند.

علاوه بر آن هنر ایران در سراسر کشور ها به نمایش گذاشته می شود. این محصولات به صورت اینترنتی یا همان مجازی هم به فروش می رسد. شما می توانید با مراجعه کردن ب مرکز فروش این نوع محصولات زیبا بهترین و با کیفیت ترین نوع تابلو ها را خریداری کنید تابلو های قلمزنی صادراتی از کیفیت و جنس بسیار عالی ساخته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *