تابلو قلمزنی چوب محصولی است که افراد با استفاده از قلم های مخصوص و ضربه ی چکش طرح های مختلفی را بر روی چوب پدید می آورند.

این گونه تابلو ها بسیار پرطرفدار بوده و دلیل این که دست ساز هستند قیمت بسیار بالایی دارند.

امروزه تابلو قلمزنی با قاب معرق چوبی نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است به همین علت تولید کنندگان این محصول در تلاش هستند تا بتوانند این نوع تابلو را با کیفیت مرغوب به مشتریان ارائه کنند.

ارائه تابلو قلمزنی با قاب معرق چوبی

ویژگی های تابلو قلمزنی مرغوب

ویژگی های تابلو قلمزنی مرغوب

در ادامه ی این مبحث ویژگی تابلو قلمزنی مرغوب را در زیر مورد بررسی و همچنین تحلیل قرار داده ایم پس تا انتهای این مبحث همراه ما باشید.

تابلو قلمزنی دست ساز بسیار سنگین می باشد در صورتی که کارهای پرسی سبک می باشند زیرا دستگاه هیچوقت نمی تواند بر روی سطح ضخیم طرح های مختلف را اعمال کند.

کار دست ساز به دلیل این که ساخته ی دست یک هنرمند می باشند یک دست نبوده و در برخی نقاط با یک دیگر تفاوت دارند افرادی که می خواهند تابلو دست ساز را از تابلو پرسی تشخیص دهند بهتر است به این موارد توجه کنند زیرا نقش های تابلو پرسی یک دست بوده و تفاوتی ندارد.

تابلو قلمزنی ساخته ی دست افراد ناصافی و اندازه های یکسانی نداشته و این بر محبوبیت کار بسیار افزوده است.

این تابلو به دلیل دقت فراوانی که هنرمند برای آن خرج کرده است قیمت بالایی دارد در صورتی که تابلو های پرسی ارزان تر هستند.

مشتریان گرامی برای این که از مرغوبیت تابلوی قلمزنی اطمینان حاصل کنید بهتر است به موارد گفته شده ی بالا را هنگام خرید دقت کنید.

هر چه یک تابلوی قلمزنی ظریف تر و دارای طرح بیش تری باشد ارزش آن چندین برابر بوده و بر مرغوبیت آن می افزاید.

هر چه نقش های به کار رفته بر روی تابلو سنتی باشد بر ارزش کار چندین برابر اضافه می کند.

مرغوبیت یک تابلوی قلمزنی به عوامل دیگر همچون نداشتن فرورفتگی و لبه های صاف و همچنین نقش های پر کار آن بستگی دارد.

خرید تابلو قلمزنی مسی با قاب چوب خاتم

خرید تابلو قلمزنی مسی با قاب چوب خاتم با توجه به نقش و نگار زیبایی که تابلو قلمزنی مسی دارد امروزه تقاضای مشتریان در سطح بازارهای داخلی و به خصوص خارجی برای خرید این محصول گرانبها و ارزشمند افزایش یافته است.

خرید تابلو قلمزنی مسی با قاب بسیار زیبای چوبی خاتم تنها از طریق همین سایت امکان پذیر می باشند.

مشتریان گرامی برای خریدی با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت لازم است هر چه سریع تر سفارشات خود را از طریق مشاورین ما به ثبت برسانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *